#2014-03-06 09:04:31 

Janusz

Użytkownik

Naprawdę warto z wielu powodów rozpocząć studia na wydziale prawa właśnie w Poznaniu. Jeśli nadejdzie odpowiednia pora na szukanie praktyk studenckich mam zamiar posłużyć się Internetem do poszukiwań tego rodzaju. Przeszukiwanie zasobów Internetu to najbardziej skuteczna metoda rozglądania się za praktykami jak i za pracodawcami. Wystarczy wklepać w Google hasło: notariusze poznań i już jesteśmy bliżej celu.
#2014-03-06 10:44:05 

struś

Użytkownik

Ja nieco musiałam się nalatać, kiedy chciałam wyszukać praktyki. Dobrze że pomogła mi moja kumpela, której staruszek miał kancelarię adwokacką. Miło wspominam ten czas. Wiele praktycznych informacji się tam dowiedziałam. Na pewno kiedyś wykorzystam je w praktyce. Na razie muszę się skoncentrować na zajęciach na uczelni. 
#2014-03-06 11:49:00 

YTi

Użytkownik

Już od jakiegoś czasu studiuję w Poznaniu i tutaj właśnie planuję podjąć praktyki studenckie. Oczywiście biorę pod uwagę wyłącznie kancelarie świadczące usługi prawne, ponieważ tak się składa że studiuję prawo. Mam zamiar porozmawiać z kumplami ze starszych roczników od nas z wydziału, gdzie warto starać się o przyjęcie na praktykę, później podzwonię po poszczególnych kancelariach. Myślę ze to powinno w zupełności wystarczyć. Co prawda, moi drodzy, można zamieścić w wyszukiwarce sformułowanie: notariusze poznań lecz wtedy zbyt dużo wyskoczy tych biur. Ja wolę przeprowadzić wstępną selekcję a na to jest szansa tylko dzięki rozmowom z kolegami. 
#2014-03-06 14:38:11 

heksa

Użytkownik

U mnie wiele czasu minęło zanim znalazłam praktyki które mi się podobały. W sieci powinno się wyszukać bliższe dane np. tutaj notariuszwpoznaniu.com Poszłam do mojego starszego kumpla, który miał kancelarię prawniczą. Była tam bardzo miła atmosfera. Wszyscy pragnęli, abym w tamtym miejscu czuła się jak u siebie. Chwilami było trudno, ponieważ miałam wiele obowiązków, ale przez to mam obecnie jakąś wiedzę. 
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015