#2014-02-10 04:25:06 

Tadek

Użytkownik

Hej : ) Jejku jak okropnie prezentują się moje okna! Aż nieprzyjemnie się przebywa w domu. Będę zmuszony je odnowić. Najgorzej prezentuje się okno balkonowe. Proszę doradźcie mi, co najlepiej jest zawiesić na oknie? Liczę na wasze podpowiedzi. Słyszałem coś o firankach wieszanych na okna balkonowe, jednakże jak to mężczyzna, prawie w ogóle się nie znam na tym. Więcej danych jest na stronie www. Na pewno potrzebna kobieta, a jestem zupełnie sam ; ( Super, że jest chociaż net. 
#2014-02-10 06:59:13 

kalka

Użytkownik

Niewątpliwie ważne jest to, aby okno przyzwoicie się prezentowało, dlatego też powinno się na nim zawiesić ciekawe firanki. Na witrynie online takiej jak ta ictfirany.pl/pl/c/Zaslony/7 znajdują się bardziej szczegółowe dane. Koniecznie muszą być również rolety, aby wścibscy ludzie nas nie podglądali. Powiem wam, że moi sąsiedzi są okropni! Nie da rady z nim wytrzymać! Non stop wtrącają się do mojego życia! 
#2014-02-10 08:59:10 

Dominika102

Użytkownik

Każda osoba chce mieć w dany sposób bardzo ładnie udekorowane okna. Ja tak uczyniłam. Kupiłam sobie tydzień temu piękne, koronkowe firany. Nawet przedwczoraj ktoś mi proponował jakąś stronę online, na której widnieje spory wybór firan. Czemu nie?! Może innym razem tam zajrzę, bo na razie tego nie chcę. Więc to nie rozmowa dla mnie. Z resztą mi już się nie dobrze robi od takich tematów. Życzę powodzenia. Pa!
#2014-02-10 10:34:11 

sonia

Użytkownik

Niektórzy uważają okno z zainstalowanymi roletami to najdoskonalsze rozwiązanie lecz ja znacznie bardziej wolę firanki. Jeśli na oknie wiesza się firanki, koniecznie trzeba do nich dobrać nietuzinkowe zasłonki. W asortymencie niektórych salonów mieszczą sie się bardzo eleganckie firany balkonowe . Ja już wielokrotnie kupowałam w tym stylu. Często zapraszam do siebie różnych gości więc staram sie zeby mój dom był gustownie urządzony. Ostatnimi czasy zmieniałam tapety ścienne w małych pokojach, bo te stare już mi się znudziły. Od lat pasjonuje mnie urządzanie wnętrz, więc nie żałuję pieniędzy na przedsięwzięcia w tej postaci. Jak pomieszczenie jest atrakcyjnie urządzone, znacznie milej się w nim przebywa.
#2014-02-10 11:15:58 

farsa

Użytkownik

Firany to najlepsze rozwiązanie na ozdobę okna. Rolety też są w porządku. Ja jednak wolę prostotę, szczególnie, że w obecnych czasach jest taki wielki wachlarz firan. Nie to co dawniej, wszystkie brzydkie itp. Ja kilka tygodni temu miałam inne problemy, bo musiałam kupić nowe karnisze i nie miałam pojęcia gdzie odnajdę jakieś przyzwoite, ale dzięki Bogu trafiłam na interesującą stronę online ictfirany.pl/pl/c/Karnisze-Bojanek/28 w której kupiłam przepiękne karnisze. Z tej racji dla mnie najciekawszym zestawem są ładne karnisze i do nich dopasowane firanki. Wtedy okna wyglądają najlepiej.
#2014-02-10 12:10:59 

YTi

Użytkownik

Ekstra jest, kiedy na oknie wiszą kolorowe firany, to dodaje wiele uroku pomieszczeniu. Ja miałam ostatnio remont w domu, zmieniałam wszystko, także firany. Wspaniałą propozycję wyszukałam wertując broszurę o nazwie: Ict: karnisze. Obecnie moje mieszkanie jest posprzątane i wygląda naprawdę ciekawie. Muszę wam powiedzieć, że firany również swoje robią. Nie ma co ukrywać remont był konieczny, choćby z uwagi na to, że wkrótce hajtam się, więc chcę, aby mieszkanie było zadbane. Powinno nam się dobrze tu mieszkać.
#2014-02-10 12:46:31 

farsa

Użytkownik

Najkorzystniej jest zawiesić na oknie karnisze z metalu. Stanowią one ważną oprawę okienną, muszą być szczególnie praktyczne Zajrzyj tutaj ictfirany.pl/pl/c/Firany-kuchenne/41 a z pewnością znajdziesz więcej informacji. Karnisze, jakie ja mam są przestarzałe. Powinnam koniecznie je zmienić na efektowniejsze, wtedy pokój będzie prezentował się korzystniej. Te przestarzałe posiadają już niedużą przyczepność, a prócz tego strasznie się przerzedziły. Mój partner non stop marudzi, że powinno się koniecznie coś z nimi zrobić. Nie lubię, gdy Michał czepia się o najdrobniejszą rzecz. Jest wówczas nie do wytrzymania. 
#2014-02-10 15:32:50 

heksa

Użytkownik

Najfajniej jak na oknie w pokoju salonowym są firany, w moim pokoju sypialnianym za to zdecydowałam się na zainstalowanie rolet.Każde z rozwiązań o których piszę ma swoje zalety.Kiedyś tam dostałam od koleżanki ulotkę z hasłem: internetowy sklep z firanami i od tamtej pory zaopatruję się tylko w tym sklepie. Rolety powinny być ładnie dobrane do barwy ścian. Nie jestem zwolenniczką kwiatów doniczkowych, zdecydowanie bardziej wolę jak mi ktoś wręcza jakąś ładną wiązankę.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015