#2014-01-30 11:04:49 

Tadek

Użytkownik

Posty: 293

Skąd: Nowy Sącz

Wiek: 33

Witam kochani, bardzo mnie ciekawi czy ktoś z Was podobnie jak ja, szuka właśnie dobrego psychologa. Na terenie Poznania wcale nie łatwo trafić na kogoś, kto jest solidny i jednocześnie nie będzie posiadał zbyt wygórowanych stawek. Nie wiem do jakiego psychologa w Poznaniu najlepiej się udać, jeżeli ktoś z Was zna ten rynek, niech mi poleci kogoś z kim warto się spotkać.
#2014-01-30 12:34:03 

Janusz

Użytkownik

Posty: 223

Skąd: Gniezno

Wiek: 34

Brzydka pogoda za oknem, zimowo. Człowiek nie może pójść na spacer, to zagląda na forum internetowe. Liczyłem na to, że się zrelaksuję, ale tu tak przynudzają. To chyba normalne, że w Poznaniu można bardzo łatwo odnaleźć psychologa. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę: dobrzy psychoterapeuci w Poznaniu i problem z głowy. Przecież to takie łatwe. Nie rozumiem całej tej pogawędki. Wydaje mi się, że niektórzy urwali się z choinki. Z resztą idę stąd. Miałem się zrelaksować, a nie wkurzać. Żegnam!
#2014-01-30 13:01:46 

Tiger

Użytkownik

Posty: 187

Skąd: Dobrocin

Wiek: 48

Już szukam jakiś czas i nie mogę znaleźć odpowiedniej osoby. Chodzi mi konkretnie o kogoś takiego jak psycholog, pochodzę z Poznania, tu mieszkam. Moja dobra koleżanka miała duże problemy w życiu osobistym i dzięki terapii świetnie ułożyła sobie życie. Ja wcześniej nie miałem pozytywnego zdania o korzystaniu z takich usług lecz jak przez dłuższą chwilę posłuchałem mojej koleżanki, zacząłem myśleć całkiem inaczej. Ona nie pochodzi z Poznania, dlatego nie może mi nikogo polecić. A ja w zasadzie nie znam innych osób, które korzystałyby z terapii. Widziałem ostatnio na korytarzu uczelni ulotki z napisem psycholog Poznan lecz zupełnie nie mam pojęcia czy to jest reklama której warto zaufać.
#2014-01-30 13:54:50 

Dominika102

Użytkownik

Posty: 153

Skąd: Lublin

Wiek: 26

Ja miałam trudności z odszukaniem doświadczonego psychologa, póki nie weszłam na ciekawą stronę online taką jak ta psycholog-poznan.info.pl/psychoterapia_gestalt.html - psycholog Anny Stasiewskiej. Chodziłam do niej na terapię, co dało wspaniałe rezultaty. No ja tutaj się rozgadałam, a tymczasem moje dziecko chce jeść i okropnie się rozpłakało, dlatego muszę już kończyć tę gadkę. Szczerze powiedziawszy to brakuje mi wolnej chwili wyłącznie dla siebie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015