#2014-01-30 11:04:49 

Tadek

Użytkownik

Witam kochani, bardzo mnie ciekawi czy ktoś z Was podobnie jak ja, szuka właśnie dobrego psychologa. Na terenie Poznania wcale nie łatwo trafić na kogoś, kto jest solidny i jednocześnie nie będzie posiadał zbyt wygórowanych stawek. Nie wiem do jakiego psychologa w Poznaniu najlepiej się udać, jeżeli ktoś z Was zna ten rynek, niech mi poleci kogoś z kim warto się spotkać.
#2014-01-30 12:34:03 

Janusz

Użytkownik

Brzydka pogoda za oknem, zimowo. Człowiek nie może pójść na spacer, to zagląda na forum internetowe. Liczyłem na to, że się zrelaksuję, ale tu tak przynudzają. To chyba normalne, że w Poznaniu można bardzo łatwo odnaleźć psychologa. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę: dobrzy psychoterapeuci w Poznaniu i problem z głowy. Przecież to takie łatwe. Nie rozumiem całej tej pogawędki. Wydaje mi się, że niektórzy urwali się z choinki. Z resztą idę stąd. Miałem się zrelaksować, a nie wkurzać. Żegnam!
#2014-01-30 13:01:46 

Tiger

Użytkownik

Już szukam jakiś czas i nie mogę znaleźć odpowiedniej osoby. Chodzi mi konkretnie o kogoś takiego jak psycholog, pochodzę z Poznania, tu mieszkam. Moja dobra koleżanka miała duże problemy w życiu osobistym i dzięki terapii świetnie ułożyła sobie życie. Ja wcześniej nie miałem pozytywnego zdania o korzystaniu z takich usług lecz jak przez dłuższą chwilę posłuchałem mojej koleżanki, zacząłem myśleć całkiem inaczej. Ona nie pochodzi z Poznania, dlatego nie może mi nikogo polecić. A ja w zasadzie nie znam innych osób, które korzystałyby z terapii. Widziałem ostatnio na korytarzu uczelni ulotki z napisem psycholog Poznan lecz zupełnie nie mam pojęcia czy to jest reklama której warto zaufać.
#2014-01-30 13:54:50 

Dominika102

Użytkownik

Ja miałam trudności z odszukaniem doświadczonego psychologa, póki nie weszłam na ciekawą stronę online taką jak ta psycholog-poznan.info.pl/psychoterapia_gestalt.html - psycholog Anny Stasiewskiej. Chodziłam do niej na terapię, co dało wspaniałe rezultaty. No ja tutaj się rozgadałam, a tymczasem moje dziecko chce jeść i okropnie się rozpłakało, dlatego muszę już kończyć tę gadkę. Szczerze powiedziawszy to brakuje mi wolnej chwili wyłącznie dla siebie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015