#2014-01-15 07:51:01 

kalka

Użytkownik

Hej ; ) Niestety moja mama jest bardzo chora, aktualnie leży w szpitalu. Dobrze zdajemy sobie sprawę, że trzeba będzie zaplanować sprawy pogrzebowe, jednak ja nie orientuję się, jak powinnam się do tego zabrać. Z tej przyczyny zawitałam na to forum. Myślę, czy zaplanowanie pochówku jest problematyczne, jak uważacie? Nie mam wcale praktyki w takich sprawach, błagam pomóżcie mi. Mój wujek mówił mi, że spółki, które posiadają w propozycji szybkie ekshumacje w poznaniu, zajmują się też nagrobkami, jednak nie wiem czy to prawda.  
#2014-01-15 09:59:26 

Dominika102

Użytkownik

Powinnam powiedzieć, że nigdy nie organizowałam pogrzebu, z tego powodu nie wiem, czy dużo powinno się przy tym nachodzić. To dla mnie prywatnie zupełnie nieznany temat. Pamiętam, że, kiedy odeszła z tego świata moja babcia, mamusia odwiedziła kamieniarza, który polecał solidne poznańskie nagrobki, było to wielkie przeżycie dla mojej mamy. Ja babuni już w ogóle nie mam w pamięci, ponieważ było to wiele lat temu.  
#2014-01-15 10:07:36 

Tadek

Użytkownik

Ja w zeszłym miesiącu, byłem na pogrzebie mojej kumpeli. Niestety umarła w młodym wieku. Zachorowała na raka, co skończyło się śmiercią. Jej matka i ojciec bardzo ją opłakiwali. Ja również za Agnieszką tęsknię, brak mi pogawędek z nią na różne tematy. Wiem, że, zanim jej rodzice postawili jej nagrobek kliknęli na witrynę internetową.  
#2014-01-15 11:09:44 

Janusz

Użytkownik

Jeśli jest się we w miarę dobrej kondycji emocjonalnej organizacja pogrzebu absolutnie nie stanowi nic trudnego. Hasło: kamieniarstwo poznań kojarzy mi się z konkretnym zleceniobiorcą, a dokładniej rzecz biorąc z zakładem w którym mój tata zamawiał jakiś czas temu nagrobek dla swojego ojca. Generalnie to ja nie przepadam za sprzątaniem grobów lecz bardzo lubię wybrać się od czasu do czasu na cmentarz na spacer. Zapewne nie każdy cmentarz jest tak uroczy jak nasz, lecz jak się mieszka w Szczecinie to murowane że prędzej czy później człowiek stanie się wielbicielem cmentarnych spacerów. Szczeciński cmentarz posiada spore rozmiary i miło jest tu odbywać spacery. Żyją tu przepiękne wiewiórki lecz nie zawsze jest okazja by się z nimi spotkać.  
#2014-01-15 13:34:23 

YTi

Użytkownik

Mój wuj ma spółkę, która jest pośrednio w pewien sposób powiązana z pogrzebami. Firma świadczy solidne usługi kamieniarskie w poznaniu. Spółka ma się dobrze, więc mój wuj chodzi stale szczęśliwy. Uważa, że dopóki ludzie schodzą z tego świata, on będzie miał zajęcie ; )
#2014-01-15 14:05:40 

Janusz

Użytkownik

Organizowanie pogrzebu to jest coś co przerasta moje możliwości organizacyjne. Organizowałem już parę pogrzebów ale zawsze ktoś pomagał mi przy realizacji niezbędnych formalności. Z pozoru można odnieść wrażenie, że przygotowanie czegoś takiego nie wiąże się z dużym stopniem trudności. Ale tak naprawdę wszystko trzeba załatwiać w pośpiechu a strata bliskiej osoby sprawia że człowiek jest niespokojny i zrozpaczony. Kiedy umiera osoba która była dla nas kimś ważnym przestajemy cieszyć się codziennością. Nie potrafimy przestać myśleć o tej osobie a jednocześnie wiemy że utraciliśmy na zawsze kogoś bliskiego. Mam niewielu przyjaciół, może dlatego rodzina jest dla mnie największą życiową wartością. Wstukajcie sobie w wyszukiwarkę sformułowanie: granit-art.pl – korzystne ceny nagrobków jeżeli nie orientujecie jak wyglądają nowoczesne stylowe nagrobki.
#2014-01-15 15:29:14 

struś

Użytkownik

Ze swojego doświadczenia, doskonale wiem, że organizowanie pogrzebu zajmuje sporo czasu. Od czasu do czasu, gdy idę na grób swojego taty na cmentarz, mogę zauważyć jak bardzo zmieniły się nagrobki. Nagrobki z granitu w poznaniu wyglądają bardzo okazale. Cieszę się, że mój tata ma zadbany pomnik.  
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015