#2013-12-27 01:33:06 

Tadek

Użytkownik

Jeżeli ktoś z Was wynajmował samochód na wyjazd rodzinny lub w innym celu to piszcie prosze jakie są Wasze wnioski.Ja tak się składa potrzebuję samochodu zastępczego lecz chciałbym sie zorientować czy wynajem krótkoterminowy jest opłacalny.Może w pezyszłości przyda mi sie ta wiedza.
#2013-12-27 03:35:03 

Janusz

Użytkownik

Mnie ciekawi czy ktoś z Was moi kochani wynajmuje samochody z wypożyczalni. Bo jeśli chodzi o mnie to ja tak robię i pochwalam gdy robią to inni. Mój samochód nie jest tak elegancki jak samochody z wypożyczalni a zatem jak organizuję wspólny rodzinny wyjazd to za każdym razem zjawiam się w wypożyczalni. Jestem zdania że to jest w pełni opłacalne, a już tym bardziej jeśli ktoś nie posiada własnego auta.Mój kumpel kiedyś mi mówił że wypozyczył takie auto any zaimponowac nieznajomej dziewczynie. I faktycznie, dzieki temu pojechali gdzieś sobie razem, Potem jak już się wydało że to nie jego fura, nie miało to właściwie znaczenia.Moja ulubina wypożyczalnia aut to Car Way, oni mają wszystko rewelacyjnie zorganizowane a ceny także są całkiem całkiem. Mój teść ma pierwszorzędną furę ale mi póki co sporo brakuje do jego pensji.Kiedyś jak już moja pensja bedzie wieksza mam w planach nabycie dwa razy większego garażu i kolejnego samochodu. Producnet samochodów BMW to jest producent którego cenię najbardziej.Nie przepadam za Chryslerami ani za Hondami.
#2013-12-27 04:16:36 

Tiger

Użytkownik

Prócz wypożyczenia samochodu opłaca się też wynajęcie busa, w szczególności, kiedy ma się sporą rodzinę. Przypominam sobie, że kiedyś otrzymałem list, na którym było napisane:wynajem busów Poznań. Była to propozycja firm : A.S.Politowicz i Carway. Udało mi się skorzystać z propozycji jednej i drugiej firmy. Byłem pod dużym wrażeniem ich rzetelnego podejścia. Polecane busy firmy Carway są tylko uznanych producentów, także osoba wypożyczająca bus, ma gwarancję, że będzie w znakomitym stanie technicznym.
#2013-12-27 06:38:03 

kalka

Użytkownik

Ja wraz ze swoją rodzinką wypożyczyliśmy samochód na wspólny wyjazd do Wrocławia. Pomysł powstał, gdy wspólnie z małżonkiem przechodziliśmy blisko szyldu Warszawa wypozyczalnia samochodow. Najkorzystniejszą decyzją w życiu, było wynajęcie auta w firmie Carway. Doskonale bawiliśmy się z rodzinką w tej podróży. Spółka Carway wynajmuje pojazdu tylko cenionych modeli. Carway spełniła nasze wymagania w wysokim stopniu. Mogliśmy także wynająć fotelik dla dziecka i sprawny GPS. 
#2013-12-27 07:18:24 

YTi

Użytkownik

Zadam Wam pytanie moi mili i proszę Was kochani nie szczędźcie uwag. Czy wypożyczacie samochody jak jedziecie z rodziną za miasto Ja sądzę że to rewelaycjny pomysł. Zupełnie nie mam pojęcia czy to jest coś opłacalnego i czy się nie mylę mówiąc że to znakomity pomysł ponieważ jeszcze nigdy nie brałem samochodu z wypożyczlni. Takie wypożyczalnie samochodów działają w Poznaniu i w wielu innych miejscowościach.Najbardziej bym sie cieszył gdybym miał sporo marek do wyboru. Nie zaglądałem na strony firm lecz z pewnością ilośc dni na jaką wypożycza się auto wyznacza osoba zainteresowana.
#2013-12-27 09:32:19 

farsa

Użytkownik

Moja spółka świetnie rozwija się, dlatego też interesuje mnie wynajem samochodow. To się bardzo opłaca. Z powodu niskich rat nie naruszę własnej zdolności kredytowej. To niewątpliwie dla mnie osobiście najkorzystniejsze rozwiązanie. Chciałbym w bliskiej przyszłości, wziąć następny kredyt na rozwój spółki. Do tego, muszę zatrudnić dużo więcej pracowników. Muszę zrobić szczegółowy bilans wszystkich kosztów powiązanych z funkcjonowaniem spółki. W moim życiu szykuje się teraz sporo różnorodnych zmian. 
#2013-12-27 11:20:22 

Tadek

Użytkownik

Ja nie wynajmowałem auta z wypozyczalni ani na wyjazd typowo rodzinny ani na żaden typ wyjazdu. Niestety trudno mnie przekonać że to opłacalne choć zdecydowana wiekszość osób jest zdania ze to sie opłaca. Muszę jeszcze przemyśleć tą kwestię, być moze z tego skorzystam. Firmy tego rodzaju prowadzą w rejonie Warszawy wynajem busów. 
#2013-12-27 11:29:28 

Janusz

Użytkownik

Juz pytałem wśród kolegów czy wypożyczali kiedys samochód z wypożyczalni samochodów na wyjazd o charakterze rodzinnym i jeden z nich przekazał mi że wynajmował i że to jego zdaniem opłacalne. Ta kwestia opłacalności to w sumie rzecz względna, wszystko jest uzależnione od tego ile kto ma w portfelu. Jakiś miesiąc temu zobaczyłem ładną reklamę w centrum miasta z napisem car-way.pl – wynajem busów w Warszawie i Poznaniu i od tamtej pory chodzi mi po głowie pomysł z wyjazdem.To byłby grzech nie spróbowac skoro inni tak powytywnie się o tym wyrażają. Moja zona ostatnimi czasy mi marudzi ze juz sie ze mną nudzi od paru lat, musze wykombinowac coś ekstra. Nie chce zeby jej sie źle ze mną żyło, ale skoro tak mówi to znaczy ze niestety nie jest zadowolona. Jak są w małżenstwie jakies drobne problemy i sie je zlekceważy to później problemy urastają do kolosalnych rozmiarów.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015