#2013-12-10 08:28:30 

sonia

Użytkownik

Witam Was pięknie! Dzisiaj z przyjemnością posłucham o tym w jaki sposób spedzacie czas z Waszymi pociechami. Ja z moją córcią zdecydowaną wiekszość czasu spedzam w domu, na spacer idziemy tak gdzieś dwa razy w tygodniu. Edyta uwielbia bawić się na kolorowym placu zabaw. 
#2013-12-10 09:42:37 

kalka

Użytkownik

Ja z moim Grzesiem zwiedziliśmy już rozmaite place zabaw. To jest na pewno znacznie lepsze niż ślęczenie godzinami przed komputerem lub oglądanie kreskówek!
#2013-12-10 11:59:00 

Dominika102

Użytkownik

Ja niestety chodzę z moim dzieckiem na spacery raczej rzadko bowiem moja mała kruszynka jest delikatnego zdrowia a teraz jest jesień i pogoda cały czas jest brzydka.Moje dziecko lubi przebywac razem ze mną na dworze ale przecież nie będę prowadzać wózka po dworze jak są takie nieciekawe warunki pogodowe. Podczas lata jest znacznie więcej możliwości, można iść z dzieckiem na zwykły plac zabaw albo nawet na plażę. Na placu zabaw dla maluchów wcale nie musi byc piasku, producenci sporządzają nawierzchnie na place zabaw również z materiałów syntetycznych. Wejdźcie sobie na stronkę e-placezabaw.pl. To jest portal gdzie znajdują sie informacje dla konsumentów zainteresowanych zakupem placów zabaw.Można zaznajomic sie z katalogiem producentów, poczytać o zasadach bezpieczeństwa. Jeżeli zamiast mieszkania posiadałabym własny dom to z pewnością zafundowałabym mojemu dziecku taki plac zabaw. Nowego typu place zabaw bardziej wzbudzają moje uznanie niż te które stawiano na osiedlowych podwórkach za czasów mojego dzieciństwa. 
#2013-12-10 14:34:11 

heksa

Użytkownik

Ja dużo czasu spędzam z moją Weroniką na placu zabaw. Z pewnością ważne jest, aby plac zabaw dla dzieci był właściwie zamontowany ze względu na poczucie bezpieczeństwa dzieciaków oraz święty spokój ich rodziców, to jest najistotniejsze. 
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015