#2013-12-04 00:36:22 

Tadek

Użytkownik

Siema! Od długiego czasu interesuje mnie copywriting. Zawsze byłem ciekawy co się robi w takiej pracy. Ogólnie chcę spróbować w tej branży, ale zastanawiam się czy dam radę. A Wy pracowaliście na takim stanowisku? Dobrze wspominacie tą pracę?
#2013-12-04 02:33:29 

Janusz

Użytkownik

Każda praca ma swoje atuty i minusy to normalna sprawa. Ja pracowałem jako fachowy seo copywriter, ale to było dawno termu. Zamknąłem ten rozdział w moim życiu. Nie chce mi się już rozmawiać na takie tematy. Sami o tym dyskutujcie! 
#2013-12-04 03:02:14 

kalka

Użytkownik

Ja już od pewnego czasu pracuję w świetnej firmie Teksty Teksty, w której piszemy wysokiej jakości teksty na strony Ja zajmuję się pisaniem profesjonalnych artykułów na zamówienie. Daje mi to wiele satysfakcji. Przyznam szczerze, że nie sądziłam, że będzie mi się aż tak dobrze pracowało w zawodzie copywritera. Dlatego Ci którzy posiadają sposobność być copywriterami winni spróbować. To ciekawa przygoda. : )
#2013-12-04 03:27:01 

Dominika102

Użytkownik

Muszę stwierdzić, iż pierwszy raz słyszę nazwę - copy writer, ja sama dużo bardziej interesuję się gotowaniem rozmaitych posiłków dla moich przyjaciół, jestem usatysfakcjonowana, gdy widzę ich uśmiechnięte twarze : ). 
#2013-12-04 06:17:44 

sonia

Użytkownik

Robota copywritera to świetna sprawa. Ja na tym stanowisku jestem od kilku lat w doświadczonej firmie Tekstyteksty, która poleca wiele ciekawych usług z zakresu pisania profesjonalnych tekstów. Miałam styk z innym firmami, które również działają w tej sferze, jak na przykład Tense.pl, która jest również świetną i dobrą firmą. Ja jednak podjęłam pracę w Tekstyteksty. Moja robota w tej firmie opiera się na pisaniu dobrych tekstów. Dla mnie pisanie artykułów na zlecenie to coś miłego. Może ktoś uważa, że to jest nudne, ale w niemałym szczeblu rozwijam się tam. Dlatego z całego serca polecam ten zawód! : )
#2013-12-04 07:23:19 

Tiger

Użytkownik

Ja osobiście posiadałem już tak dużo różnych zajęć, iż prawdopodobnie mógłbym obdzielić nimi połowę miasta, może również rozpocznę zarabiać pisząc na zlecenie, może w tym się spełnię. 
#2013-12-04 09:38:04 

farsa

Użytkownik

Jeśli chodzi o mnie to praca copywritera była w porządku. Ja nie miałam nic przeciwko tej pracy. Dużym plusem jej było to, że ja pracowałam zdalnie, czyli praca na miejscu w domu. Nie musiałam kupować biletów. To było super. Z resztą pisanie wysokiej jakości tekstów seo powiększyło mój zasób słownictwa, jak również nauczyłam się pisać bez błędów stylistycznych itp. Teraz pracuję na stanowisku sekretarki. : )
#2013-12-04 12:00:41 

heksa

Użytkownik

Bardzo chciałabym pracować w formie telepracy, praca w domu bardzo by mi odpowiadała ze względu na to, że mam małe dziecko. Chciałabym pracować jako copywriter, nie orientuję się tylko czy to jest prosty fach. Prywatnie mam rozmaite interesujące pomysły i chciałabym się zająć pisaniem tekstów tworzonych na zamówienie, uważam że tego rodzaju praca dała by mi sporo zadowolenia a ja byłabym przez cały czas z moim maluchem w domu. Powinnam koniecznie odszukać interesujące propozycje pracy, mogą być z całego kraju to bez różnicy. 
#2013-12-04 14:12:02 

YTi

Użytkownik

Stanowisko copywritera to ciekawa sprawa. Z pewnością coś innego niż praca w butiku czy w biurze. Ja od dwóch lat pracuję w Teksty Teksty copywriting i muszę przyznać szczerze, że jestem zadowolona z tej pracy. Moje przedsiębiorstwo przede wszystkim zajmuje się pisaniem dobrych tekstów na strony sieciowe. Muszę stwierdzić, że zanim podjęłam tam pracę nigdy nie sądziłam, że powstałzawód copywriter. A tutaj proszę taka niespodzianka. Bardzo lubię swoją pracę. : )
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015