#2013-11-29 07:10:01 

kalka

Użytkownik

Witajcie! Dawno mnie tutaj nie było. Ale mieliśmy włamanie w naszej firmie i z tego powodu było tyle zagmatwania, policja, przesłuchania itp. Ktoś się włamał do naszej bazy i ukradł wszystkie dane. Przecież to okropne! A co będzie jak ktoś sobie przykładowo na moje nazwisko weźmie pożyczkę?! Ale na szczęście już wszczęto kroki w tej sprawie. W wyniku tego wydarzenia prezes poprosił mnie, bym wynalazła właściwe sposoby na zabezpieczenie danych osobowych firmy. Gdzieś w Internecie dowiedziałam się, że odpowiedni administrator bezpieczeństwa informacji to wspaniałe rozwiązanie, ale nie jestem do tego przekonana. Dlatego piszę tutaj. Może Wy macie jakieś dobre rozwiązania? Bardzo zależy mi na pomocy. 
#2013-11-29 07:32:46 

Dominika102

Użytkownik

Bardzo ważna jest odpowiednia ochrona bazy danych. Z resztą w obecnych czasach jest to wymóg w firmach, które przetwarzają dane. Sama należę do tej grupy i wiem jak istotne są fachowe zabezpieczenia. Z tej przyczyny chcę Wam polecić doświadczoną firmę AGAMI, o której powiedział mi mój znajomy. Wspomniał, że na pewno nie będę rozczarowana i miał rację. Jest to wspaniała firma. Cieszę się, że dzięki niemu na nią trafiłam, bo szukałam firm na stronach przeglądarki pod wyrażeniami ochrona danych osobowych, ale nic nie mogłam odnaleźć. Na szczęście już ten problem mam za sobą. Powiem szczerze, że jestem zachwycona usługami przedsiębiorstwa
#2013-11-29 09:42:41 

Tadek

Użytkownik

Skutecznych sposobów na ochronę danych osobowych jest mnóstwo. Kilka z nich prezentuje wspaniała firma AGAMI, za pomocą której przetwarzane przez nas dane osobowe będą posiadały profesjonalne zabezpieczenie. Ja korzystam z usług tej firmy już jakiś okres i nigdy się nie zawiodłem. Z pomocą AGAMI niedawno wyposażyłem się w audyt ochrony danych osobowych, który umożliwia mi sprawdzanie znaczących dla mnie papierów, analizę oraz sprawdzanie zabezpieczeń. Teraz mam pewność, że dane osobowe, które przetwarzane są w naszej firmie posiadają profesjonalną ochronę. Podsumowując osoby, które poszukują niedrogich oraz dobrych sposobów na ochronę danych osobowych powinny skorzystać z oferty spółki AGAMI. Bez wątpienia będą zachwyceni. Z czystym sumieniem polecam! : )
#2013-11-29 11:43:25 

sonia

Użytkownik

W każdej firmie, która przetwarza dane ważna jest właściwa ochrona danych osobowych. Moja spółka taką ma i ja nie potrzebuję kolejnych wskazówek. Dlatego musicie radzić sobie sami. Nic tu dla mnie. Pa!
#2013-11-29 13:37:30 

Janusz

Użytkownik

W każdej spółce, która przetwarza dane powinny być odpowiednie zabezpieczenia. Nie wyobrażam sobie tego, aby u mnie w bazach ktoś wykradł je. Odpowiednia ochrona danych osobowych to sformułowanie, które każdej firmie powinno towarzyszyć. Ci którzy poszukują dobrej firmy, gwarantującej wysokiej jakości usługi chroniące już nie muszą szukać, gdyż firma AGAMI to wspaniałe rozwiązanie. Jest to przedsiębiorstwo, które poleca wysokiej klasy ochronę danych. Już kilkakrotnie korzystałem z ich usług i nigdy się nie rozczarowałem. Osoby dla których znaczenie ma koszt, będą zadowolone, gdyż ich usługi oferowane są w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecam serdecznie! : )
#2013-11-29 14:15:41 

Tiger

Użytkownik

Bardzo często loguję się na fora i zawsze zaskakuje mnie wszechstronność tematów. Jednak jeśli chodzi o tą dyskusję to za dużo nie wiem. Nie interesuję się tym, Jednak kumpel kiedyś mi mówił, że administrator danych osobowych to interesujący oraz funkcjonalny sposób na ochronę danych osobowych. Ale nie wiem czy akurat mówił o tej sprawie. 
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015