#2013-11-26 11:21:34 

Tadek

Użytkownik

#2013-11-26 12:09:57 

Janusz

Użytkownik

Do danego lekarza idzie się wtedy kiedy nam coś dolega. Wiadomo, jeżeli boli nas gardło idziemy do lekarza pierwszego kontaktu, kiedy zęby udajemy się do stomatologa i tak dalej. Jeśli chodzi o moją osobę ja co kilka miesięcy chodzę do urologa. Mam prostatę, co oznacza, że muszę być pod stałą opieką lekarza. Ale nie o tym chciałem porozmawiać, chciałem Wam zaproponować świetną przychodnię, w której pracują najlepsi specjaliści. Nazywa się ona Alterida. Trafiłem na nią przypadkiem przez mojego kumpla żonę. Będąc na urodzinach ich synka Pawełka dyskutowaliśmy o tym co nam dolega.Przyznałem się im, że mam problem z prostatą. Wtedy to Magda powiedziała mi, że zna doświadczonego urologa z Poznania. To był pierwszy raz kiedy miałem styczność z Alteridą. Od tamtej chwili chodzę tylko tam. Nawet cała moja rodzina dała się przekonać i w razie problemów zdrowotnych czy też innych rzeczy idą do tej przychodni. Tak czy inaczej jeżeli szukacie właściwych specjalistów ja serdecznie polecam tą poradnię. Na pewno będziecie zachwyceni. : )
#2013-11-26 12:34:40 

kalka

Użytkownik

Ja bardzo często chodzę na wizyty do urologa. Od dwóch lat mam kłopoty z nerkami. Okazało się, że mam kamicę nerkową. Co rok muszę chodzić na wizytę kontrolną. Badać się czy wszystko jest w porządku. W ogóle jestem zachwycona, że chodzę do tego urologa. Bardzo dobry lekarz, którego udało mi się znaleźć przypadkowo. Dawno temu byłam w szpitalu odwiedzić moją znajomą, która była na oddziale urologii przez kamienie. Ja wtedy nie wiedziałam, że też będę się z kamicą borykać. Kiedy byłam u niej przejrzałam jej kartę pacjenta, a tam była pieczątka podpisana urolog poznań. Wtedy mnie to nie ciekawiło, aż do momentu kiedy sama dostałam ataku. Moja koleżanka poratowała mnie dając mi namiary na swojego urologa, którego adres i telefon były na pieczątce. Wtedy czytając ją nie myślałam, że będę korzystała z jego usług. : D
#2013-11-26 12:57:30 

Tiger

Użytkownik

Jeśliby zadałby mi ktoś pytanie gdzie zjawiam się najczęściej to musiałbym odpowiedzieć ze z kumplami na piwie i w gabinecie urologa. Żaden facet nie chce zgłaszac sie do urologa ale bywa że życie wymaga podjęcia takich kroków. Zawsze zamawiam wizyty w Poznaniu, bowiem urolodzy z Poznania znają się na rzeczy. Ja jestem z małego miasta u nas w mieście jak zamawiałem wizytę to później żałowałem.
#2013-11-26 13:32:43 

Dominika102

Użytkownik

Bardzo często rejestruję się u dentysty ? mam po prostu słabe zęby. Nie mamy szczęścia w naszej rodzinie jeżeli chodzi o zdrowie, z moją małą córeczką też bez przerwy musze chodzic po lekarzach. Na szczęście są całkiem nieźli neurolodzy dziecięcy na terenie Poznania. Chorowanie to nic przyjemnego wiec ja bardzo współczuję mojej córeczce. Na szczęście ona ma mnie, ja jestem w stanie poświęcać sie dla niej ile tylko będzie trzeba. Tata również kocha ją jak największy na świecie skarb ale jest tak zajęty  sprawami zawodowymi że nie dałby rady chodzić z nią po lekarzach. Zdecydowana wiekszość facetów nie lubi chodzenia po lekarzach. Panie mają odmienne podejście. Ja lubie zamawiać artykuły kosmetyczne i składać wizyty na solarium a wszelkie wizyty u lekarza kojarzą mi sie z troską o siebie.Także ja zawsze jestem pozytywnie nastawiona do leczenia, jeżeli tak sie zdarzy że należy je podjąć.To oczywiste ze wolny czas chciałoby sie zarezerwowac na same przyjemne czynności, ale zdrowie jest najważniejsze.
#2013-11-26 13:51:23 

struś

Użytkownik

Jedynym lekarzem do którego się udaje to lekarz pierwszego kontaktu. Ale niestety to się zmieni, bo na dniach idę do lekarza medycyny pracy. Kończy mi się zaświadczenie i wymagane jest, że muszę je przedłużyć. Jestem umówiony za dwa dni. W ogóle super, że udało mi się znaleźć lekarza medycyny pracy z odpowiednim doświadczeniem w Poznaniu. Teraz się słyszy, że jest mnóstwo oszustów, którzy okłamują biednych ludzi. Do tego którego ja się wybieram poleciła mi córka, więc jestem pewny, że nie jest on oszustem.
#2013-11-26 14:11:34 

sonia

Użytkownik

Może i niektóre kobiety nie lubią chodzenia do ginekologa, ale ja im częściej odwiedzam ginekologa tym doskonalszą czuję kontrolę nad swoim stanem zdrowia. Multum ginekologów przyjmuje w moim rodzinnym Poznaniu, to niezwykle popularny zawód.Bez waahania moge polecić placówkę Alterida ponieważ właśnie tam korzystam z usług ginekologa i myslę że warto tam się rejestrować. W placówce Alterida przyjmują rozmaici lekarze, serdeczni i z cennym doświadczeniem. Porządne doświadczenie liczy sie w każdym fachu, a w medycynie jest szczególnie cenne.Tak samo jak nie przekazujemy auta do byle jakiego warsztatu, nie powinnismy zamawiać wizyt u lekarzy o których krążą nieszczególne opinie.
#2013-11-26 14:28:59 

farsa

Użytkownik

Gdybym sie miała wypowiadac na tematy dotyczące medycyny to zupełnie niewiele bym miała do powiedzenia. No chyba że o chodzi o choroby dzieci bo pediatrzy to są specjaliści u których goszcze najczesciej i którzy udzielają szczegółowych zaleceń. Bywam też u neurologów dziecięcych w Poznaniu, niestety, taki już mój los.
#2013-11-26 14:48:00 

heksa

Użytkownik

Nie przepadam za chodzeniem do lekarza lecz i tak muszę regularnie chodzic nefrologa ponieważ mam chore nerki.Do mojego rodzinnego nie chodze prawie wcale. Widziałam ostatnio reklame z hasłem: Alterida – dobry dermatolog, lekarz medycyny pracy Poznań i muszę Wam powiedzieć ze ta reklama trafia w samo sedno. Mam faktycznie pochlebne zdanie o tej placówce.Na witrynie zaprezentowano jacy fachowcy tam przyjmują, warto spojrzeć. Ja tam włąsnie korzystam z usług dermatologa. Wiadomo, że nikt nie lubi udawać się specjalistów, ale jak nie ma innego wyjścia to trzeba pójść. Jak się słyszy w telewizji o tych wszystkich tragediach, aż aż się człowiekowi słabo robi....Zdrowie to prawdziwy skarb, koniecznie trzeba mieć tą świadomość, bo jak się zdrowia nie szanuje, może dojść do poważnych życiowych tragedii.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015