#2013-11-18 12:45:39 

Dominika102

Użytkownik

Świetnie jest znów sobie z Wami klikać, wyczekiwałam tego klikania, przez tydzien nie miałam dostepu do sieci. Chciałabym dzis poruszyć temat spacerowych wózków dla dzieciaków, ponieważ przede mną zakupy tego rodzaju. Uważam że im bardziej nowoczesny jest wózek, tym lepszy, co myślicie, mam rację?
#2013-11-18 13:50:00 

kalka

Użytkownik

Ja jak bede zaoptrywac się w wózek, bede przede wszystkim brac pod uwagę cenę. W naszym kraju móc pozwolić sobie na powiększenie rodziny to juz jest luksus. Później trzeba się liczyć z każdym wydatkiem, bo wszystko jest drogie. Może jak ktoś trafił szóstkę w toto lotku to nie ma powodów do zmartwień. Ale wiadomo, tacy ludzie należą do wyjątków.My z Kamilem postanowiliśmy sobie że już od najmłodszych lat bedziemy uczyć swoich podopiecznych dwóch rzeczy ? oszczędzania pieniędzy i zachowywania porządku. Zatroszczyliśmy się więc by w dziecięcym pokoiku znalazło sie coś takiego jak kolorowe pojemniki na zabawki. Jak maluchy porozrzucają po swoim pokoju zabawki, doskonale wiedzą że później muszą je pozbierać.Maluchom trzeba wpajać dobre nawyki, już od maleńkości.Ja czytam podręczniki dotyczące wychowywania gdyż sama nie zawsze dysponuję pomysłami na rozwiazanie niektórych skomplikowanych kwestii.
#2013-11-18 14:16:23 

sonia

Użytkownik

Tak wiele się dyskutuje o wózkach przeznaczonych dla dzieci, tymczasem też ważne jest łóżeczko dla dziecka. To jak dziecko będzie spało wpłynie na jakość wysypiania się jego rodziców.
#2013-11-18 14:43:34 

struś

Użytkownik

Jestem z charakteru perfekcjonistą zatem jak mam nabyć cokolwiek dla Mojego małego Maciusia musi byc perfect, wózek także spełniać sporo moich wymagań.Jestem gorącym zwolennikiem estetycznych leżaczków bujaczków bowiem sam miałem w dzieciństwie zabawki tego typu i byłem z nich zadowolony jako dziecko, a mój synek to jest sto procent ojca :P Wychowywać syna to jest chyba marzenie każdego faceta. Przekazuje się swoje wartości, wytrwale uczy się takiego malucha jak trzeba iśc przez życie i człowiek przez to jest dumny z takiej swojej roli.
#2013-11-18 15:34:39 

heksa

Użytkownik

Moim zdaniem o jakości wózka świadczy wyłącznie jego ciężar.Wiadomo, im mniej wózek waży, tym lepiej. Kolor to sprawa drugorzędna, tak samo jak wygląd takiego wózka.To czy jest zorganizowane miejsce na transport zakupów, czy są dobrej jakości kółka- to również jest ważne ale nie najważniejsze.Jestem gorącą zwolenniczką fantazyjnie zaprojektowanych bujaków dla dzieci bowiem sama naprawdę dobrze wspominam z czasów dziecięcych swojego ślicznego konika na biegunach. Przepadałam za wspólnymi zabawami z moim bratem, lubiałam również bawić się na podwórku w chowanego. Teraz jak już mam swoje lata, nie wyobrażam sobie życia całkiem bez rozrywek. Wcale nie chodzi mi o alkohol, chodzi mi o to że super jest czasem potańczyć i zorganizować spotkanie przy stole z rodziną albo ze znajomymi. Dzieci mają własne pomysły na miłe spędzanie czasu a dorośli swoje. Jak człowiek spedza czas w miły dla siebie sposób, życie staje sie pełne jasnych barw :) A przecież o to w życiu chodzi ? żeby czuć się szcześliwym.
#2013-11-18 16:00:46 

Tiger

Użytkownik

Ludzie kochani, a czy to robi jakąś różnicę jakie wózki dla dzieciaków są najlepsze i na co w nich uważać? Naprawdę nie macie bardziej pochłaniających tematów rozmowy? Czuje się jakbym znalazł się wśród statecznych seniorów, czuje się jeszcze młodo, mam ochotę na zabawę i czytać o fajniejszych tematach niż wózki dziecięce, by to uczynić będę miał sporo czasu...
#2013-11-19 12:31:51 

farsa

Użytkownik

Przy zamawianiu wózka dla dzieci należy się moim zdaniem zastanowić czy bedziemy chodzić z wózkiem na zakupy. Jeżeli tak to należy kupić wózek który bedzie mieć odpowienie miejsce na ich ulokowanie.Takie chodzenie do pobliskiego sklepu z dzieckiem w wózku jest dosyć niewygodne, ale wiadomo, różnie to bywa ? czasem nie da rady zorganizować życia rodzinnego w lepszy sposób. Moja córka uwielbia pomysłowe bujaki dla dzieci. W pełni popieram zabawy tego rodzaju ? takie bujanie się za pomocą bujaka jest rzeczywiście przyjemne. Klocki Lego to także jest rewelacyjna rzecz.Takimi klockami chętnie bawią się nie tylko chłopcy, małe dziewczynki także chętnie wykorzystują do zabaw klocki Lego.Dziewczynki lubią nie tylko bawić się lalkami. Układanie klocków Lego polega na odpowiednim angażowaniu w zabawę swojej wyobraźni i to także jest wciągające.
#2013-11-19 12:59:30 

YTi

Użytkownik

Od paru miesięcy sprawuję obowiązki ojca i przy nabywaniu wózka dla mojego synka kierowałem się tylko i wyłącznie względami estetycznymi. Wózków dla dzieci typu spacerowego jest na rynku cała masa, nie bedziecie mieć żadnego problemu z zakupem. To by było wszystko co mam do zakomunikowania, dziś nie mam niestety ochoty na dłuższą rozmowę.
#2013-11-19 13:45:59 

Janusz

Użytkownik

Bardzo lubię spacerówki gdyż są wygodne pod różnym kątem a dzieci mogą w nich zajmować pozycję siedzącą. Bujak dla dziecka z Goonis to jest hasło które jednoznacznie kojarzy mi się z wózkami, bo ten sklep internetowy ma przebijającą wszystkie inne salony ofertę. Teraz można bez problemu nabywać spacerówki w Internecie. Ten sklep nie pobiera kompletnie żadnych opłat za transport. Mają fajną stronę, gdzie można szczegółowo zaznajomić się z produktami. Jeśli towar jest odpowiednio opisany i obok zamieszczona jest właściwa fotografia to przeprowadzone zakupy muszą być trafione.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015