#2013-11-08 13:58:48 

sonia

Użytkownik

Hejka! Piszę w pewnej dość pilnej sprawie. Jestem rehabilitantką i ostatnio w naszym ośrodku rehabilitacyjnym rozleciał się sprzęt medyczny, w tym diatermie. Z tej przyczyny poproszono mnie, abym odszukała z odpowiednim atestem diatermii chirurgicznych, ale jest tak mało danych o sprzęcie medycznym, że nic nie mogę odnaleźć . Dlatego napisałam tutaj. Może znacie jakieś firmy prezentujące sprzęt medyczny? Bardzo zależy mi na błyskawicznej pomocy!
#2013-11-08 14:34:50 

farsa

Użytkownik

Niestety wirtulana sieć pod pewnymi względami zupełnie sie nie sprawdza.O aparaturze medycznej jest w internecie rzeczywiście zbyt mało informacji.Są witryny odnoszące się do sprzedaży części zamiennych, reklamujące uczelnie wyższe a o holterach ciśnieniowych są w sieci naprawdę skąpe informacje.Zwykle poszukuję w internecie informacji na temat połączeń PKP i za każdym razem bez najmniejszych przeszkód mogę wszystkiego szczegółowo sie dowiedziec. Z pewnością nie moge powiedziec że nie lubie sieci, to by było stwierdzenie pełne przesady.Jednak uważam że sieć jest bardzo niedoskonały. Witryna varia-poznan.pl to jedna z bardziej interesujących stron internetowych. Ja regularnie robie zakup sprzętu medycznego a oni posiadają ciekawą paletę artykułów. Najnowszej generacji defibrylator AED to jeden z szerokiej puli sprzedawanych towarów. Varia zapewnia także sprzęt do diagnostyki zwierząt.W pierwszorzędnej cenie sprzedają elektrody bierne.
#2013-11-08 15:03:33 

Tiger

Użytkownik

Jeśli chodzi o informacje na temat sprzętu medycznego, sieć na pewno nie sprzyja tego typu poszukiwaniom. Przydałoby sie więcej stron o koagulatorach. Hasło diatermia chirurgiczna zaczyna mi się kojarzyć ze ślęczeniem z głową w sieci.Naklikałem sie wczoraj porządnie że aż mi się źle zaczyna kojarzyć siedzenie przed monitorem.Może za kilka dni mi to minie. Ja lubie siedziec w kuchni i przyrządzać jakieś dania i generalnie bardzo czesto szukam różnych przepisów w sieci, bowiem chcę się ciągle rozwijać jako kucharz. Racjonalne odżywianie się to najbardziej efektywny sposób aby zabezpieczyć się przed większością chorób. Nikt z Was jak sie domyślam nie bedzie usiłował zaprzeczyć temu ze profilaktyka jest ważna.Podejmowanie działan mających znaczenie profilaktyczne w tej czy innej dziedzinie, wspaniale pomaga nam działać w bardziej wydajny sposób i zabezpieczac sie przed trudnościami w rozmaitej postaci.
#2013-11-08 15:31:55 

Tadek

Użytkownik

Po cholerę komu ta wirtualna pula informacji jak nawet najzwyklejszych urządzeń medycznych nie można odszukać w sieci. Ewidentnie za mało jest informacji na ten temat, znacznie mniej niż się spodziewałem ze bedzie. Jak sie wklepie w Google sprzęt medyczny w Poznaniu i okolicach to pojawiają się jakieś tam propozycje, ale ciągle nie moge pojąć czemu tego jest tak mało. Przydałoby się wiecej witryn o defibrylatorach. Od jakiegos czasu szukam też szczegółowych informacji dotyczących fok i jestem ogromnie rozczarowany że moja wiedza jeszcze nie uległa poszerzeniu.Ksiązki natomiast to artykuły które można obecnie dstać prawie że tylko i wyłącznie w sieci.Super ze przy każdej książce wyświetla się precyzyjny opis, konsument z góry wie za co płaci. Bardzo czesto zamawiam ksiazki, to sie znacznie lepiej czyta niz jakiekolwiek informacje w internecie. W moim rodzinnym domu zawsze sie kupowało całą masę książek. Mój ojciec uwielbiał czytać, moja matka podobnie. Kazdy czlowiek robi sie podobny do swoich rodziców, przejmuje ich nawyki i niektóre z poglądów.
#2013-11-08 15:57:03 

kalka

Użytkownik

Ja dużo aktualnie serfuję w necie, muszę jednakże przyznać, że urządzenia medyczne to nie jest główny temat stron Nie za bardzo wiem z czego to może wynika. Moim zdaniem pewnie korzystniej jest odszukać tego rodzaju wiadomości w jakiejkolwiek prasie fachowej. Tak zrobiła moja znajoma, która zakładała ośrodek weterynaryjny, koniecznie poszukiwała wiadomości na temat sprzętu weterynaryjnego.
#2013-11-12 08:27:18 

struś

Użytkownik

Wiem, że niedawno szpital w moim miejscu zamieszkania wszedł w posiadanie aparatury elektrochirurgicznej, miałam okazję widzieć ten zakup, podczas gdy miałam w tym szpitalu poważną operację.
#2013-11-12 09:07:25 

heksa

Użytkownik

Niewiele istnieje wskazówek na temat dobrych sprzętów medycznych czy innych produktów. Jestem dyrektorką rejonowego szpitala i często są nam potrzebne urządzenia medyczne. Ostatnio poszukiwaliśmy idealnie weryfikujących funkcjonowanie serca defibrylatorów i gdyby nie mój kolega ? dyrektor innego ośrodka medycznego w życiu byśmy ich nie wynaleźli, ale na szczęście polecił on nam dobrą firmę, która przywiozła nam potrzebny sprzęt.
#2013-11-12 09:28:30 

Dominika102

Użytkownik

W mojej opinii sprzęt używany w medycynie, powinien być wysokiej klasy, ponieważ chodzi tutaj o zdrowie pacjentów. O stosownym koagulatorze, mającym zastosowanie w szpitalach, jeszcze niedużo się mówi.
#2013-11-12 10:05:13 

YTi

Użytkownik

Przeszukałam niedawno sieć, chciałam wyszukać jakieś dane o urządzeniach medycznych, konieczne mi to było na uczelnię. Jak bardzo byłam zadziwiona, kiedy w sieci nie wyszukałam niczego, co mogłoby mi być pożyteczne, większa część to były niepotrzebne informacje. Jednakże poratowała mnie ulotka o nazwie: Defibrylatory: Varia-poznań.pl, którą zaoferował mi mój kolega. Było tam dużo rozmaitych informacji, a w szczególności te, których potrzebowałam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015