#2013-10-28 15:07:57 

Dominika102

Użytkownik

Posty: 153

Skąd: Lublin

Wiek: 26

Hejka ; ). Ostatnio wydłużanie fujarki, jest niezwykle modne. Zdumiewające jest to, jakie wyniki można przez to uzyskać. Zdaję sobie z tego sprawę doskonale, ponieważ mój ukochany tak zrobił ; ).
#2013-10-28 15:35:26 

farsa

Użytkownik

Posty: 155

Skąd: Katowice

Wiek: 15

Bardzo cieszę się z tego faktu, że powiększenie członka zrobiło się ostatnio takie popularne. Dobrze, iż mój partner się też na to zdecydował. Spostrzegłam, iż unika on ze mną seksu, było to dla mnie prywatnie ogromnie bolesnym doświadczeniem. Pewnego wieczoru dłuższy czas ze sobą rozmawialiśmy i mój partner wyznał mi, iż ma olbrzymie kompleksy co do rozmiarów swojego penisa, które utrudniają mu współżycie ze mną. Wspólnie zdecydowaliśmy, iż zajmiemy się powiększeniem jego członka. Wiem, iż podjęliśmy najkorzystniejszą decyzję.
#2013-10-28 15:59:57 

struś

Użytkownik

Posty: 132

Skąd: Zakopane

Wiek: 59

Dostrzegłem, że w wielu różnorodnych filmach mężczyźni bardzo często powiększają swoje penisy. Powiększanie penisa zrobiło się bardzo modne. Ja także miałem kłopot z wielkością swojego członka. Postanowiłem zastosować produkty ze strony powiekszanie.sklep.pl czy produkty firmy Xtrasize. Odszukałem ich oferty w sieci. W końcu podjąłem decyzję, że wypróbuję ekstendery zamieszczone na stronie powiekszanie.sklep.pl. Nadrzędnym założeniem tych urządzeń jest efektywne rozciąganie penisa. Ku mojemu zaskoczeniu mój członek po użyciu tych urządzeń nabrał dużo większych rozmiarów.
#2013-10-29 08:23:25 

sonia

Użytkownik

Posty: 127

Skąd: Kielce

Wiek: 29

Obecnie obserwuję taką tendencję, że wiele współczesnych aktorów, wydłuża sobie przyrodzenie. Uważam że zaistniała na to moda. To świetne rozwiązanie, żeby móc ustrzec się kłopotów w związku. Moja relacja przeszła kolosalną próbę, nie wiedziałam w jaki sposób mogę powiedzieć mojemu Wiktorowi, że nie jestem usatysfakcjonowana z rozmiaru jego przyrodzenia. Mój mężczyzna nie zadowalał mnie odpowiednio podczas stosunku. Jednak za moją sugestią, jego znajomy zasugerował mu, że dobrym rozwiązaniem będzie pompka powiększająca pisiorka, myślę, że to będzie dla naszego związku najkorzystniejsze rozwiązanie.
#2013-10-29 08:41:51 

Janusz

Użytkownik

Posty: 223

Skąd: Gniezno

Wiek: 34

Bardzo jestem zadowolony z tego, że powiększanie członka zrobiło się tak popularne wśród moich znajomych. To właśnie Maciek zasugerował mi wydłużenie mojego członka. Przez mój nieduży rozmiar rozpadło się moje małżeństwo. Weronika nie była usatysfakcjonowana z naszego życia intymnego. Kiedy zapoznałem moją aktualną partnerkę, mój znajomy zasugerował mi "Słuchaj ekstender to jest to co ty aktualnie potrzebujesz". Wiem o tym, że ta rada jest bardzo pomocna, i z tej przyczyny wziąłem sobie tę poradę do serca.
#2013-10-29 09:01:25 

YTi

Użytkownik

Posty: 135

Skąd: Toruń

Wiek: 44

Żeby zapewnić najlepsze powiększenie penisa, tabletki są z pewnością znakomitym rozwiązaniem. Cieszę się, iż trafiłem na to forum, dowiedziałem się wiele użytecznych, jak również interesujących wiadomości.
#2013-10-29 09:20:29 

heksa

Użytkownik

Posty: 134

Skąd: Suwałki

Wiek: 19

Mówię wam jaki świetny wyrób odkryłam dla swojego partnera! Wiadomo, iż teraz coraz znaczniejsza grupa mężczyzn powiększa sobie penisy, tak jak kobiety biust. Ja jednakże musiałam swojego mężczyznę trochę namawiać na tabletki na powiększanie penisa, są one wyprodukowane jedynie z naturalnych składników i z tej przyczyny mój ukochany zgodził się je stosować. Teraz penis mojego mężczyzny jest teraz dużo bardziej grubszy i dłuższy. Dodatkowo teraz Bartek ma częściej ochotę na seks, uważam to też zasługa tych specyfików. Tabletki można dostać w powiekszanie.sklep.pl.
#2013-10-29 09:42:08 

Tiger

Użytkownik

Posty: 187

Skąd: Dobrocin

Wiek: 48

Jak to dobrze, że istnieją takie fora. Sam zastanawiałem się czy pompka na penisa to dobre rozwiązanie. Rozważam czy zdecydować się na nie, ale dzięki opiniom ludzi teraz mam pewność, że to dobra decyzja. Częściej powinienem się logować na fora. : )
#2013-10-29 09:59:25 

Tadek

Użytkownik

Posty: 293

Skąd: Nowy Sącz

Wiek: 33

Wiem o tym, iż dużo kobiet, jak i też mężczyzn zadaje sobie nieustannie aktualne pytanie - czy mężczyźni powinni powiększać własne penisy? Wiele osób zadaje sobie też pytanie - co jest ważniejsze - długość bądź też grubość przyrodzenia. Na to pytanie doskonale udzieli odpowiedzi profesjonalny artykuł, który niedawno przeczytałem pt. "Nie układa się w sypialni? Pora na zmiany". Pamiętam, iż jakiś czas temu mieliśmy z moją partnerką taki kłopot, iż nie układało nam się w łóżku, dlatego też poszliśmy do seksuologa, który zasugerował rozmaite metody wydłużenia członka, co mi niezmiernie pomogło.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015