#2020-10-14 03:34:21 

farsa

Użytkownik

Witajcie, prowadzę średniej wielkości sklep internetowy i zastanawiam się co zrobić z komentarzami pod produktami. Zablokować, wyłączyć, moderować a może zostawić tak jak jest ? Z ocenami podobnie nie wiem co powinnam zrobić, doradzi mi ktoś coś ?
#2020-10-14 04:18:27 

Tadek

Użytkownik

Na twoje pytanie wyczerpująco odpowie ten poradni http://marketingtresci.pl/a/qvff,opinie-i-komentarze-w-sklepie-internetowym-sprawdz-jak-o-nie-zadbac-z-poradnikiem-grupy-tense Jest on napisany przez specjalistów z Grupy Tense, takiej agencji SEO która zajmuje się promowaniem biznesu w sieci. Więc jest bardzo rzetelny. A Ty znowu się wydaje, że nigdy w ten temat się nie zagłębiałaś. Robiłaś coś by twój sklep był bardziej widoczny w internecie, aby był przyjazny dla kupujących ? Jakieś słowa kluczowe masz wybrane, optymalizacja wdroźona ? Działania seo ?
#2020-10-14 05:40:38 

farsa

Użytkownik

Tak masz racje wpis mega fajny i przydatny, nie nic nie robiłam. Znajomy zrobił mi sklep i tak zostało. Słowa jakie ?
#2020-10-14 07:04:07 

Tadek

Użytkownik

No właśnie, słowa kluczowe - > www.grupa-tense.pl/blog/6-najlepszych-narzedzi-do-planowania-slow-kluczowych/ imo opiniami pod produktami, powinnaś zająć się później. Ale nie widzę strony to nie potrafię nic doradzić. Ale z tego co piszesz to nie za wiele tam jest zrobione przez co tak naprawdę tracisz klientów. Tracisz w takim sensie, że nie pozyskujesz nowych z wyników wyszukiwania. Powinnaś zatrudnić jakaś agencje która się tym zajmie.
#2020-10-14 07:19:28 

farsa

Użytkownik

Może masz racje, poleciłbyś mi kogoś czy sama powinnam sobie poszukać ?
#2020-10-14 08:36:12 

Tadek

Użytkownik

Jeżeli chodzi o pozycjonowanie to jak dla mnie bezapelacyjnie najlepsza jest Grupa Tense -> https://www.grupa-tense.pl/ i to z nimi powinnaś się kontaktować.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015