#2019-09-05 14:58:59 

Karyntia

Użytkownik

Witam. Mojemu Renault skończyła się już gwarancja, ale zbliża się czas jego przeglądu. Nie wiem czy iść na przegląd do zwykłego warsztatu czy lepiej wybrać autoryzowaną stację obsługi… Kiedy w ogóle warto korzystać z ASO?
#2019-09-05 16:17:31 

CiemnyTyp

Użytkownik

Ja generalnie wolę markowe stacje obsługi niż zwykłe warsztaty, bo sa tam specjaliści od konkretnych marek, np. Toyoty. Już od dawna korzystam z autoryzowanego serwisu Toyoty w Krakowie i to nie tylko wtedy, gdy trzeba zrobić przegląd. Do autoryzowanego serwisu Toyoty jeżdżę np. na wymianę opon, dezynfekcję klimatyzacji czy też jak trzeba wymienic jakąś zużytą część w aucie.
#2019-09-05 17:45:37 

Parsky

Użytkownik

Ja z kolei posiadam Renault i ostatnio przydarzyła mi się niewielka stłuczka, w związku z czym konieczna była naprawa karoserii. Podjechałem z tym do autoryzowanego serwisu Renault w Poznaniu, bo mam tam umowę serwisową, no i wszystko ładnie naprawili. Polecam, bo w tym autoryzowanym serwisie Renault ceny napraw i innych usług są bardzo korzystne.
#2019-09-05 19:02:00 

Tiger

Użytkownik

Ja również polecam ten autoryzowany serwis Renault Poznań zapewnia mi profesjonalną pomoc w każdej sytuacji, np. gdy zdarzy się nieoczekiwana awaria czy gdy trzeba wymienić płyny eksploatacyjne. Poza tym wolę robić przeglądy w autoryzowanym serwisie Renault w Poznaniu niż w zwykłym warsztacie, bo mam pewność, ze wszytsko w moim aucie zostanie tam dokładnie sprawdzone i że mechanicy odpowiednio wcześnie wykryją ewentualne usterki.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015