#2019-01-31 02:18:57 

Tadek

Użytkownik

Siemka :) to moja pierwsza wizyta na forum i bardzo licze na waszą pomoc, chce zebrac jak najwięcej opinii o Nike Mercurial, czy to dobre buty piłkarskie?
#2019-01-31 03:40:07 

Karyntia

Użytkownik

Witaj na forum :) mam nadzieję, ze ci się spodoba i zostaniesz tu na dluzej, z opiniami o Nike Mercurial miałam okazje zapoznac się juz wczesniej w podobnym temacie i powiem ci tak, w tej kolekcji znajdziesz różne buty piłkarskie i takie do piłki halowej, w zimniejsze wieczory i takie dedykowane do grania na murawie, jest to kolekcja dla mlodych piłkarzy więc i cena obuwia znajdującego się w kolekcji jest bardzo atrakcyjna.
#2019-01-31 03:58:25 

Parsky

Użytkownik

no ok, tez mam pytanie o te buty bo skoro w tej kolekcji sa buty piłkarskie na sezon letni i zmowy to podpowiedxcie ktory model jest najlepszy na hale?
#2019-01-31 05:22:18 

GramONA

Użytkownik

polecam ci zajrzec na https://ctxsport.com/sklep/adidas/ nie wiem, czy znajdziesz akurat te buty o ktorych pisala koleżanka, bo to sklep Adidas, ale sposrod ponad 200 rodzajów butów sportowych na pewno cos wybierzesz, mozesz tez poprosić o doradztwo pracownikow sklepu.
#2019-01-31 08:05:34 

CiemnyTyp

Użytkownik

Jesli jednak twoj wybór padnie Nike Mercurial, to dla młodego piłkarza, ktory murawe zamienia na sale gimnastyczną czy tez na hale, polecam VorteX III IC, dlaczego? Poza tym, ze buty maja rzecz jasna specjalną gumę zapewniającą tak potrzebną podczas biegania za piłką przyczepnosc to model ten jest tak zaprojektowany, aby buty byly wygodne, kiedy stopa dziecka szybko rosnie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015