#2017-12-01 00:26:57 

Janusz

Użytkownik

Czy zna ktoś może i przy okazji może polecić jakiś krem na blizny, który skutecznie bedzie je nie tylko ukrywał, ale powiedzmy zmniejszy je na tyle, że nie będzie trzeba ich maskować. Jestem w stanie wydać naprawdę duże pieniądze, ale chciałbym w koncu wyglądać normalnie, jeśli jest to jeszcze tylko możliwe. Chodzi o blizny po wypadku, które mam na rękach.
#2017-12-01 02:59:23 

Tiger

Użytkownik

Wsółczuje, bo ja walczę z blizna na brzuchu po operacji i ciężko mi z tym, a jak jest coś więcej, to hoho. Ale na szczęście są kremy na rynku i mam nadzieję, że poradzisz sobie z tym problemem.
#2017-12-01 04:43:55 

Janusz

Użytkownik

No ja też mam nadzieję, bo już kilka specyfików próbowałem, ale to były raczej domowej roboty mikstury.
#2017-12-01 07:36:55 

GramONA

Użytkownik

Dla mnie wszystko co jest skuteczne jest dobre, więc mogę polecić praktycznie wszystkie preparaty na blizny, jakie znajdziesz tutaj https://www.aptekamini.pl/category/dermokosmetyki-do-twarzy-kremy-do-twarzy-kremy-na-przebarwienia i tutaj je oczywiście kupisz. Ja taki krem na blizny używam do twarzy, bo mam cerę trądzikową i niekoniecznie wygląda to idealnie. Ale widzę ogromną różnicę od momentu, kiedy specydiki pojawiły się w moim domu.
#2017-12-01 09:27:14 

heksa

Użytkownik

Pewnie, że są skuteczne, tylko trzeba pamiętać, żeby je odpowiednio stosować. Kiedyś miałam koleżankę, która myślała, że jak użyje więcej kremu to efekt przyjdzie szybciej, ale bardzo się myliła. Zamiast tego skóra stała się czerwona i efekt ten utrzymywał się przez dłuższy czas. Leki, które można kupić w Apteka Mini są jednak bezpieczne i można je stosować nawet nie znając szczegółów ich stosowania. Są po prostu niegroźne.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015