#2017-11-30 22:09:08 

Tadek

Użytkownik

Mam takie pytanie, chciała bym powoli zacząć załatwiać sprawy związane ze ślubem i zastanawia mnie czy na imprezę weselną lepszy będzie dj czy może zespół? Cały czas skłaniam się że dj będzie lepszy ale i tak nie wiem kogo wybrać we Wrocławiu. Możecie pomóc?
#2017-12-01 00:56:21 

struś

Użytkownik

Nie da się tak jednoznacznie powiedzieć czy dj czy zespół będzie lepszy. Wszystko zależy czego oczekujesz. Jeżeli nie potrzebujesz muzyki na żywo tylko kogoś kto dobrze poprowadzi imprezę i pociągnie ludzi do tańca to dj w tej roli spisze się znacznie lepiej. Nawet mam kogoś!
#2017-12-01 01:30:49 

SztucznaLawa

Użytkownik

Mi się wydaje że na weselu powinien być zespól. Nie wiem czemu ale dj jest dobry na imprezę ale nie takie ważne wydarzenie jakim jest ślub. Muzyka grana przez zespół zawsze ma swój klimat a przerwy dają odpocząć gościom i posiedzieć chwilę przy stole ;)
#2017-12-01 03:08:57 

Tadek

Użytkownik

Skoro masz to poleć mi. Rozmawiałem dzisiaj z narzeczoną i stwierdziliśmy że chyba zdecydujemy się na pierwszą z opcji. Wszystko oczywiście zależy też od terminów. Jeżeli nie znajdziemy nikogo to będzie mały problem.
#2017-12-01 03:54:14 

struś

Użytkownik

Wejdź na http://www.tomaszkoczorowski.pl/ i tam zobacz. Jest to chyba najlepszy dj wodzirej z Wrocławia i na weselu prowadzonym przez niego bawiłem się naprawdę świetnie. Zabawa była tak dobra że grał też u mnie na imprezie firmowej oraz urodzinach :P
#2017-12-01 05:17:43 

CiemnyTyp

Użytkownik

Sam przed chwilą czytałem na tej stronie i myślę że będzie to dobre rozwiązanie na 18 urodziny mojej córki. Chciałem dać zarobić znajomemu chłopakowi ale że będzie duża część rodziny to musi być ktoś kto to profesjonalnie poprowadzi ;)
#2017-12-01 08:11:38 

GramONA

Użytkownik

Wysłałam ci namiary na zespół który grał u mnie na weselu. Masz też filmik z imprezy więc może on cię przekona dlaczego zdecydowaliśmy się na zespół :)
#2017-12-01 09:07:44 

SztucznaLawa

Użytkownik

Jeżeli chłop myśli że dj jest lepszy to po co go namawiać? To jego wesele i niech ma tak jak chce. Według mnie to już nie te czasy że dj na weselu nie ma racji bytu. Dzisiaj nie jeden potrafi zorganizować dużo lepszą i pełną wrażeń imprezę niż doświadczony zespół.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015