#2017-11-24 01:40:56 

Tadek

Użytkownik

Potrzebuje firmy która kompleksowo przetransportowała by rzeczy z mieszkania w Luboniu za granicę. docelowo do Niemiec. Nie chciałbym na długo przyjeżdżać do kraju, więc fajnie by było, żebyście polecili też kogoś uczciwego kto zajmuje się pakowaniem.
#2017-11-24 03:38:37 

farsa

Użytkownik

Opłaca ci się to? Może lepiej sprzedać co masz w pl, a za granica kupic nowe?
#2017-11-24 04:17:18 

Tadek

Użytkownik

wierz mi, że się nad tym zastanawiałem. Ale w Polsce już mam urządzone mieszkanie, więc tylko zapakować graty i hola w drogę. Zwłaszcza, ze i tak swoim autem musiałbym kilka razy granice przekraczać, zeby pozbierać ciuchy i drobne przedmioty, a paliwo też kostet.
#2017-11-24 07:10:07 

GramONA

Użytkownik

Nie powinieneś wynajmować osobno ludzi do pakowania, a osobno do przewiezienia, bo to zawsze zbędny rozdział odpowiedzialności. Mój brat korzystał z usług firmy Fachowe-Przeprowadzki.pl i juz oni się zajęli kompleksowo pakowaniem i przewizieniem. Może się skontaktuj czy przewożą rzeczy za granicę.
#2017-11-24 08:27:10 

SztucznaLawa

Użytkownik

Też chciałam właśnie polecić tę firmę przeprowadzkową. ja co prawda korzystam u nich z usług zagranicznego taxi, ale wiem że organizują też kompleksowe przeprowadzki zagraniczne z Lubonia i innych miast. Z resztą sam możesz sprawidzić ofertę na stronie internetowej http://fachowe-przeprowadzki.pl/przeprowadzki-zagraniczne-poznan-i-lubon/. Z tego co słyszałam od znajomych, którzy sprowadzili swoje rodziny i majątek za granicę, to bez problemu pracownicy firmy się zajmują pakowaniem rzeczy i ich przewiezieniem do miejsca docelowego. Ale też jesli chcesz uprzątnąć mieszkanie z gratów które zostawiasz, to tez je wywiozą za ciebie.
#2017-11-24 09:12:59 

Tadek

Użytkownik

dzięki wielkie za kontakt :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015