#2017-09-14 04:17:46 

SztucznaLawa

Użytkownik

Witam wszystkich amatorów mocnych doznań. Długi czas zastanawiałam się nad zakupem wibratora i stwierdziłam że w końcu przyszedł ten moment. Niestety ilość dostępnych na rynku jest taka duża że nie wiem czym się różnią. Ewentualnie może polecicie mi jakiś sklep?
#2017-09-14 06:17:52 

Karyntia

Użytkownik

Jak już kupuje wibrator wielofunkcyjny to ważna jest ilość funkcji. W większości dobrych sprzętów masz możliwość wyboru rodzaju stymulacji, regulację wibracji a w niektórych taki system który wzmaga siłę gdy dotkniemy ciała. Rozglądając się za wibratorem wielofunkcyjnym warto przeczytać dokładnie opis funkcji ;)
#2017-09-14 08:17:51 

SztucznaLawa

Użytkownik

Kupowałaś może coś takiego dla siebie i jesteś w stanie polecić mi jakiś dobry sklep? Zależy mi żeby nie wydać fortuny na takie urządzenie.
#2017-09-14 09:21:50 

GramONA

Użytkownik

Warto wejść na stronę intymnosc.pl. Jest to sklep internetowy właśnie z takimi rzeczami erotycznymi i jest tam naprawdę duży wybór i wysokiej jakości produkty. Oczywiście wszystko jest dyskretnie zapakowane a wysyłka idzie bardzo szybko ;)
#2017-09-14 10:30:55 

Tadek

Użytkownik

Kupowałem dla mojej dziewczyny masażer na tej stronie i mogę powiedzieć że urządzenie ma już prawie rok i wymienialiśmy tylko baterie. Nie ma porównania jakie są doznania używając takich zabawek :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015