#2017-07-17 01:30:31 

JarekH.

Użytkownik

No z roku na rok wiadomo ze sa wydatki w firmie. A teraz jest tak ze potrzebuje aby ktoś zrobil mi konserwację ppoż u mnie w firmie. To nie zajmie zbyt wiele czasu bo firma nie jest jakos zbyt duza powierzchniowo. Ktoś coś?
#2017-07-17 02:23:28 

CiemnyTyp

Użytkownik

To jest tak ze gaśnice muszą być kontrolowane regularnie tak jak mi się wydaje to raz w roku. A jak człowiek o to zadba to chociaż może spac spokojnie.
#2017-07-17 04:16:51 

Parsky

Użytkownik

Jest tak, że przy systemach ppoż wiele ludzi zapomina o tym ze sprawdzenie czy gaśnica działa jest bardzo ważne. Bo jeśli okaże się ze nie a wybuchł pożar to wtedy już nie ma zartow.
#2017-07-17 05:56:58 

Obłok

Użytkownik

Jeśli chodzi o profesjonalny serwis ppoż to ja ci mogę doradzić tą firmę http://apelp.pl/ oni zajmują się wieloma sprawami które dotyczą systemów ppoż. Faktem jest ze instalację ppż to mi nieźle ogarnęli. Żadne kable nie zostały byle jak przymocowane. A serwis ppoż to jest obowiązek wg prawa a gaśnica sprzęt do gszenia musi być kontrolowany w jakim jest stanie.
#2017-07-17 07:06:41 

Tadek

Użytkownik

Każdy z nas pracuje w innej firmie i wie ze nie zawsze prawo jest tak idealnie przestrzegane. Bo tak niestety ale niekoniecznie bywa.
#2017-07-17 08:59:53 

Parsky

Użytkownik

Wiesz, kiedy chodzi o zycie ludzi to system ppoż jakies czujniki dymu gaśnica to takie minimum które daje poczucie ze pracodawca dba o swoich pracowników no i stawia na ich bezpieczeństwo. Wg mnie to ważne. To tak jak niektórzy lamia przepisy BHP a potem się dziwią ze im rękę urwało.
#2017-07-17 09:16:07 

Obłok

Użytkownik

Zresztą jak potrzebna jest ci konserwacja systemów ppoż to możesz tez tam na strone zajrzeć http://apelp.pl/oferta/serwis-systemow-przeciwpozarowych/ bo oni tym się zajmują. No a poza tym robia to naprawdę profesjonalnie. No i na bieżąco mogą ci sprawdzić czy system oddymiania prawidłowo działa, czy instalacje gaśnicze nie sa uszkodzone.
#2017-07-17 10:11:25 

Tadek

Użytkownik

W firmie powinien być najważniejszy człowiek. Ale tak się niestety nie zawsze dzieje. Czasem najważniejsze sa pieniądze.
#2017-07-17 10:19:58 

Obłok

Użytkownik

Ta firma przecipożarowa APE-LP ma już doświadczenie w tym co robi. Oni sprawdzają gaśnice czujniki dymu wentylację… to jak działą system ostrzegawczy DSO. Generalnie wszystko co jest związane z tym aby być dobrze zabezpieczonym w razie niemilej sytuacji.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015