#2017-07-02 23:35:33 

kalka

Użytkownik

Możecie mi podrzucić namiary na jakiś fajny sklep z futrzanymi czapkami? Zależy mi na czapkach i damskich i męskich, mają być ładne i eleganckie, a nie jakieś takie tam… Byle jakie. No i futro ma być naturalne, a nie jakieś sztuczne kłaki... Szukam czapek, które będą dobrej jakości i z dobrych naturalnych futer.
#2017-07-03 00:23:47 

GramONA

Użytkownik

No wiadomo, jak ktoś decyduje się na produkty z futer naturalnych to muszą być one dobrej jakości. Jeśli chodzi o czapki futrzane sklep ten tutaj: https://fox-fashion.pl/ na pewno spełni Twoje wszystkie wymagania i oczekiwania. Mają naprawdę piękne wyroby futrzane i skórzane, w tym właśnie wspaniałe czapki futrzane. Ja mam od nich jedną, przepiękną czapkę futrzaną damską i jest elegancka i naprawdę dobrej jakości.
#2017-07-03 03:10:06 

Janusz

Użytkownik

Jeśli chodzi o czapki męskie to też ich polecam bardzo, koniecznie zajrzyj tutaj: https://fox-fashion.pl/16-czapki-futrzane. Moja ulubiona czapka z lisa męska jest właśnie od nich i jest po prostu fenomenalna. Ciepła, wygodna i bardzo stylowa. Szczerze Ci polecam.
#2017-07-03 05:11:09 

kalka

Użytkownik

Świetny sklep, dziękuję bardzo za polecenia. Rzeczywiście spełnia moje oczekiwania, wyroby wyglądają na bardzo dobre jakościowo i są raczej z dobrych naturalnych futer. Dzięki za pomoc.
#2017-07-03 06:07:28 

Dominika102

Użytkownik

No nie ma za co, jestem przekonany że będziesz tak samo zadowolony i zachwycony jak ja, bo naprawdę t ich czapki to rewelacja, chyba aż sobie niedługo kupię jakąś kolejną, bo po prostu cudo!
#2017-07-03 08:52:41 

kalka

Użytkownik

No ja najpierw wypróbuję jedną, później zobaczymy, ale futrzane czapki są ciepłe i wygodne, a jak są dobrze skrojone to nadają się nie tylko w góry, więc można mieć ich więcej, czemu nie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015