#2017-06-30 07:07:18 

Karyntia

Użytkownik

Potrzebne mi się porady prawnika. Ważne żeby były to porady w Kielcach, żeby był to ktoś kompetentny i w miarę dostępny czasowo. Termin spotkania jak najszybciej, więc nie może to być też ktoś zawalony pracą, kto będzie mógł zająć się moją sprawą za pół roku.
#2017-06-30 09:33:48 

SztucznaLawa

Użytkownik

Adwokaci to raczej zajęci ludzie, do nich zawsze trzeba sporo wcześniej się umawiać, co jest w sumie trochę bezsensu, bo powinni oni jak dla mnie mieć takie dyżury jak lekarze, o. Bo przecież sprawy takie to się pojawiają znienacka najczęściej, nikt sobie nie planuje wycieczki po sądach…
#2017-06-30 09:58:01 

sonia

Użytkownik

Myślę, że koleżanka trochę przesadza, ja sama jak miałam problem to zgłosiłam się tu http://kdcl.pl/specjalizacje i mieli czas dla mnie praktycznie od razu, a to wcale nie oznacza, że nie mają ruchu i ludzie do nich nie przychodzą. Kwestia organizacji pracy, a jeśli chodzi o porady prawne Kielce to ich mogę podrzucić i polecić, bo sama korzystałam już z ich usług. Także możesz zajrzeć sobie tam, myslę że przyjmą Cię jak najszybciej to tylko możliwe.
#2017-06-30 12:08:08 

Karyntia

Użytkownik

O, dziękuję ci bardzo za te namiary, zajrzę sobie zaraz na ich stronę i zobaczę co i jak. Dzięki wielkie za pomoc.
#2017-06-30 12:46:49 

sonia

Użytkownik

A nie ma za co, ze spokojem :P Sprawdź sobie najpierw czy mają porady z zakresu, który cię interesuje, bo w sumie nie powiedziałaś o jaka sprawę chodzi, więc może nie… Ale myślę, że powinni, tam nie pracuje jedna osoba, to ktoś się znajdzie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015