#2017-06-30 07:38:39 

JarekH.

Użytkownik

Witam wszystkich. Tak, jak w temacie – od jakiegos czasu szukam kursu instruktora wspinaczki i szczerze mówiac nie wiem czym sie kieerowac w wyborze. W internecie można znaleźć wiele szkół, które proponuja kursy instruktorskie, jednak wolałbym, aby ktoś doświadczony w temacie mi doradził. Licząc, ze znajde tu doswiadczonych instruktorów po licznych kursach, bardzo prosze o pomoc :D Jaką szkołe polecacie?
#2017-06-30 07:52:47 

CiemnyTyp

Użytkownik

Ja robiłem kurs w Krakowie i nie polecam.
#2017-06-30 08:02:26 

Parsky

Użytkownik

Ja moge Ci polecic z czystym sumieniem szkole w Bielsku-Bialej, gdzie sam robiłem rok temu kurs instruktora wspinaczki. Cena nie była wygórowana a sam kurs przeprowadzony bardzo profesjonalnie. Wiele się na nim nauczyłem. Koledzy czesto mówia, ze takie kursy robi sie dla papierka, bo niczego nie można się na nich nauczyc. W przypadku szkoly, ktora Ci polecam na pewno tak niie jest. Wiele sie nauczylem podczas szkolenia, naprawde, a chyba o to wlasnie chodzi ;) https://polskaszkolaalpinizmu.pl/kurs-na-instruktora-wspinaczki.html – podsylam link do strony internetowej tej szkoly. Pozdrawiam!
#2017-06-30 09:24:44 

JarekH.

Użytkownik

O, bardzo dziekuje!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015