#2017-06-18 20:39:13 

GramONA

Użytkownik

Hej, mam takie pytanko, ile kosztują oryginalne kolczyki z kryształami Swarovskiego? Słyszałam że na rynku jest bardzo dużo podróbek tych kamieni a bardzo mi się podobają pewne kolczyki z nimi. Nie chciałabym kupić podróby dlatego proszę o informacje i pozdrawiam.
#2017-06-18 23:22:56 

kalka

Użytkownik

Po cenie to raczej nie dojdziesz czy to oryginałki czy nie. Często zdarzało mi się znaleźć jakiś produkt droższy od sprawdzonych oryginałek a jak się pewnie domyslasz była to podróbka więc reguły nie ma. Znajdź sobie po prostu dobry sklep, który ma dobre opinie i tam zamawiaj. Tylko tyle moge Ci doradzić.
#2017-06-19 02:16:04 

GramONA

Użytkownik

No okej tylko jak ja mam takie sklep znaleźć? Gdzie szukać i na co zwracać uwagę?
#2017-06-19 05:10:15 

PszczeliMiód

Użytkownik

Cześć. Niedrogie i orgyinalne kolczyki z kryształami Swarovski dostaniesz w tym sklepie - https://www.bizuteria-radziszewska.pl/category/kolczyki-z-krysztalami-swarovski. Zamawiałam tam wiele rzeczy z bizuterii, moje znajome tak samo i żadna nie powiedziała złego słowa na jakość. Kryształki mają piękny połysk i taką głębię koloru jaką poszczycić się moga oryginalne. Poza tym sklep jest renomowany, wystarczy poczytać opinie w internecie.
#2017-06-19 06:30:44 

VaneM

Użytkownik

Też zamawiam u nich bizuterię dla siebie i innych na różne okazje. Krysztłki Swarovskiego zaniosłam nawet do znajomego jubilera żeby mi powiedział czy na pewno sa oryginalne bo nie do końca wierzyłam że za takie pieniadze mozna dostac cos dobrego ale jednoznacznie powiedział że sa wporządku :)
#2017-06-19 08:19:21 

GramONA

Użytkownik

Super, dzięki za odpowiedzi. Wiem że cena nie zawsze równa się jakości też miałam wiele histroii kiedy chciałam kupić coś droższego i się przejechałam. W każdym razie wielkie dzięki za odpowiedzi i namiary na sklep.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015