#2017-06-14 00:44:06 

Tadek

Użytkownik

Witam, jestem z Wrocławia, tu się urodziłem, mieszkam i prowadzę od niedawna małą firmę. Normalnie to ja wszystkim doradzam co do usług we Wrocławiu, bo serio dobrze znam miasto, ale teraz muszę przyznać, że nie mam pomysłu. Mianowicie chciałbym skorzystać z usług jakiejś sprawdzonej firmy zajmującej się obróbką metalu. Nie znam ani jednej, a co dopiero, żeby wiedzieć, jak rozpoznać dobrą! Mam nadzieję, że pomożecie :) Mieszkańcy Wrocławia łączcie się ;)
#2017-06-14 02:20:15 

Janusz

Użytkownik

A jakieś konkrety co do rodzaju tych obróbek? Bo obróbka metalu to takie dość ogólne określenie i trudno mi powiedzieć kto ci wykona to. O jaką metodę obróbki ci chodzi? Frezowanie?
#2017-06-14 03:11:50 

Tadek

Użytkownik

Żebym to ja wiedział… Mówiłem, że się zupełnie nie orientuję w branży. Chodzi o to że trzeba będzie przerobić kilka takich stalowych elementów. Jak mi to zrobią to już mnie za bardzo interesuje, tylko żeby efekt był idealnie zgodny z projektem
#2017-06-14 05:12:28 

Janusz

Użytkownik

Serio, we Wrocławiu jest sporo takich firm… Trudno którąś wybrać.
#2017-06-14 05:54:15 

CiemnyTyp

Użytkownik

Ja tam od lat zawsze wybieram ten sam zakład ślusarsko-tokarski. Ten - https://sitkowscy.pl/. Mi zawsze realizują wszystko na czas i bez zarzutów. I nie musisz się przejmować, że się nie znasz i nie wiesz jaką to ma być metodą obrabiane. Ich specjalnością jest właśnie wszechstronna obróbka metali na terenie Wrocławia i bez problemów ci dokładnie doradzą i wszystko wytłumaczą
#2017-06-14 08:30:04 

Tadek

Użytkownik

Zadzwoniłem już do nich i wyjaśniłem po krótce czego oczekuje. Pani w biurze mi powiedziała, że jak najbardziej to jest do zrobienia i mam przyjechać do nich się umówić na szczegóły. Więc chyba mogę spokojnie zamknąć dyskusję. Dziękuję za pomoc!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015