#2017-06-12 05:07:45 

GramONA

Użytkownik

Cześć :) Poszukuję jakiejś fajnej firmy kreatywnej, która zajmuje się profesjonalnie tworzeniem ciekawych i ładnych filmów animowanych. Zależy mi na pomysłowej firmie, która będzie umiała zrozumieć moje oczekiwania i na ich podstawie stworzyć naprawdę fajny i ciekawy film animowany. Możecie mi polecić jakąś firmę, która się tym profesjonalnie zajmuje? Nie chodzi mi o tworzenie jakiejś długiej bajki, raczej krótki film animowany taki bardziej promocyjno-reklamowy. Bardzo proszę o pomoc.
#2017-06-12 06:28:29 

PszczeliMiód

Użytkownik

Cześć! Jeśli chodzi o tworzenie filmów animowanych to polecam Ci zajrzeć tutaj: http://crazycat.studio/oferta/. To świetna firma pełna kreatywnych ludzi, którzy na pewno zrobią ten film według twojego pomysłu w oryginalny i pomysłowy pomysł. Świetne usługi, fantastyczna sprawa. Bardzo miło wspominam współpracę i jeśli kiedyś będę znowu potrzebowała takich usług to na pewno zgłoszę się do nich.

#2017-06-12 06:47:53 

GramONA

Użytkownik

Okej, dzięki :) Już sama strona mnie bardzo zachęca, wygląda kolorowo i profesjonalnie. Dziękuję ci bardzo za podrzucenie namiarów.
#2017-06-12 09:10:11 

PszczeliMiód

Użytkownik

Nie ma problemu! CrazyCat Studio to naprawdę świetna agencja kreatywna, która zajmuje się tworzeniem przepięknych animacji. Naprawdę polecam, bo to będzie bardzo owocna współpraca. Jeśli masz konkretny pomysł to oni go stworzą dla Ciebie kropka w kropkę lub ewentualnie zaproponują drobne zmiany kosmetyczne. Jeśli nie wiesz czego do końca chcesz i szukasz to oni Ci pomogą zbudować jakąś super ideę na podstawie tego zarysu, który masz w głowie albo po prostu na podstawie tego, co chcesz reklamować. Serio, bardzo ale to bardzo fajna i owocna praca. Szczerze polecam.
#2017-06-12 10:34:41 

GramONA

Użytkownik

No to jeszcze raz dzięki w takim razie, bo kogoś takiego właśnie szukam. W tej branży kreatywność moim zadaniem to podstawa, a właściwie nie zawsze można na to liczyć od wszystkich tego typu agencji… Także super, dzięki dzięki!
#2017-06-12 11:14:46 

Dominika102

Użytkownik

Też bardzo ich polecam. Robią super filmy animowane różnej długości. Mają nie tylko umiejętności techniczne, ale także fajne pomysły i wyczucie stylu, bo wszystko co tworzą jest bardzo estetyczne, co zresztą widać już nawet po ich stornie, która jest bardzo ładna. Bardzo fajna agencja, bardzo polecam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015