#2017-06-09 00:48:36 

SztucznaLawa

Użytkownik

Rozglądam się za dobrym i możliwie tanim rozwiązaniem pod kątem kolejki. Mój tata prowadzi gabinet akupunktury i dosłownie masa pacjentów się pojawia, już średnio nad tym panujemy. Pomyślałam o takim e-systemie, podobno to jest spore ułatwienie. Macie jakieś namiary na dystrybutora?
#2017-06-09 03:37:13 

Tadek

Użytkownik

Trochę firm w Polsce sprzedaje takie rzeczy, szukałaś może gdzieś lokalnie? Praktycznie każdy urząd ma dziś takie coś, w szpitalach itp. także tego coraz więcej...
#2017-06-09 04:17:10 

Janusz

Użytkownik

Lokalnie wcale nie znaczy taniej – właśnie często w takich hurtowniach ceny są windowane a można trochę poszperać i znaleźć coś równie dobrego. Systemy kolejkowe są coraz popularniejsze więc i ceny spadają.
#2017-06-09 04:49:40 

Parsky

Użytkownik

Moim zdaniem tu jest jedna z lepszych ofert w kraju: http://www.cocer-shop.pl/3-systemy-kolejkowe. Bardzo różne rozwiązania, dopasowane do różnej skali działalności, przepływu ludzi itd. Taki system zarządzania kolejką to jest wydatek na lata – awaryjność modeli z tego sklepu jest znikoma. Wystarczy regularnie wymieniać rolki do bilecików i maszynka wszystko robi sama, w zasadzie bezobsługowo.
#2017-06-09 05:56:55 

VaneM

Użytkownik

Fajnie że pojawiają się takie usprawnienia, ja odczuwam ich atuty zwłaszcza jak mam coś do załatwienia w ZUS. Chyba każdy ich oddział ma dziś system elektroniczny do kolejek. Pamiętam jak tego nie było, co się tam działo...
#2017-06-09 08:24:06 

PszczeliMiód

Użytkownik

Jeszcze jest kwestia zasilania, niektóre systemy mają dodatkowe zasilanie z baterii żelowych. W tym sklepie od razu da się kupić ładowarki http://www.cocer-shop.pl/169-ladowarki-do-akumulatorow-zelowych. Niedawno musieliśmy jedną wymienić i właśnie tam składaliśmy zamówienie. Ładowarka świetnej jakości.
#2017-06-09 09:37:22 

Parsky

Użytkownik

Idę niedawno z pieskiem do weta patrzę – a tam numerki do pobrania z maszyny. Szok, ludzi dużo i pełen porządek w kolejce. Jestem zachwycony tymi innowacjami.
#2017-06-09 09:48:05 

heksa

Użytkownik

Ale trzeba oddać że od urzędów się zaczęło, tam pierwszy raz zobaczyłam takie rozwiązanie. Potem te systemy kolejkowe zaczęto wprowadzać w biurach obsługi klienta czy w szpitalach. Polskie urzędy źródłem innowacji :)
#2017-06-09 12:29:16 

Obłok

Użytkownik

Ponoć jakość tych aktualnie oferowanych systemów kolejkowych jest bardzo wysoka. Da się je też konfigurować w dość szerokim zakresie, to spory atut.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015