#2017-06-01 00:33:44 

GramONA

Użytkownik

Witam, szukam fajnych dietetyków w Bydgoszczy, którzy pomogą mi schudnąć. Jestem grubą nastolatką i mam z tym ogromny problem. nie chciałabym być taka przez całe życie. dodam, ze przytyłam ponieważ byłam leczona hormonami i teraz po prostu nie mogę zbić tej okropnej wagi. Dlatego postanowiłam poszukać specjalisty :)
#2017-06-01 02:40:51 

Dominika102

Użytkownik

Nie martw się wrócisz do swojej wagi. wystarczy ci dobry dietetyk Toruń jest miastem, które słynie z najlepszych specjalistów w zakresie diet odchudzających także źle nie trafiłaś. Zajrzyj tutaj https://przyjazny-dietetyk.pl/torun. Możesz wybrać sobie spośród kilku. Oni podchodzą do tematu profesjonalnie. Najpierw robi się badania: morfologie, cholesterol, cukier, mocz, badania ogólne. Na pewno tez dokładnie przebadają cię pod względem hormonów. I dopiero pod tym katem skonstruują dietę.
#2017-06-01 05:35:46 

PszczeliMiód

Użytkownik

O rany, ja też chcę schudnąć i w sumie też szukam specjalisty, który by mi mógł pomóc. Bo co prawda nie brałam hormonów, ale wątpię, żeby to o samo jedzenie chodziło, bo moja siostra jest chuda jak patyk, a je tyle co ja. Może jak by ktoś porządnie zanalizował moje badani i zastosował odpowiednią dietę, to tez miałabym lepszą figurę ;)
#2017-06-01 07:51:17 

VaneM

Użytkownik

Najlepiej skorzystaj z fachowej porady. Przyjazny Dietetyk sprawdza takie rzeczy i na pewno po pierwszej wizycie będziesz już wiedziała w czym jest rzecz. To może by c tez kwestia zbyt małego wydatku energetycznego. Czasami nawet mała zmiana stylu życia pomaga :) Powodzenia :)
#2017-06-01 09:50:47 

Karyntia

Użytkownik

No tak, poza tym możecie mieć inne geny, jedna mogła odziedziczyć po dziadku od strony matki, a druga po babci od strony ojca.
#2017-06-01 11:09:28 

Dominika102

Użytkownik

Dlatego najlepiej poradzić się specjalisty.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015