#2017-05-30 02:35:28 

GramONA

Użytkownik

Moja Zosia dostała w przedszkzolu zaproszenie od swojej najlepsze koleżanki na jej imprezkę urodzinową. Oczywiście już ma plany w co się ubierze i co ze sobą zabierze, to akurat po mamusi. Ale zastanawiamy się też nad prezentem, czy na przykład jakiś zestaw z Mia i ja będzie odpowiedni na taką uroczystość?
#2017-05-30 05:32:28 

PszczeliMiód

Użytkownik

No a po kim miała odziedziczyć takie skłonności, pewnie, że po mamusi :))) Mia i ja to dobry pomysł na prezent dla każdej dziewczyny, któe ukończyła 3 rok życia. Ja sswojej córce kupuję zestawy w sklepie puncio.pl, który oferuje także mnóśtwo innych proiduktów przydających się młodym ludziom.
#2017-05-30 06:10:19 

GramONA

Użytkownik

Faktycnie to prawdziwa kopalnia zabawek, super miejsce mi poleciłaś.
#2017-05-30 08:58:00 

VaneM

Użytkownik

To jedenz tych sklepów, gdzie nigdy nie oszczędzam. Też trafiłąm ostatnio na lalki Mia i ja, których nie znałam wcześniej. Ale odpowiedni opis, taki jak ten http://puncio.pl/c/6/mia-i-ja-lalki-i-zestawy.html zachęcił mnie do kupno i to właśnie jako prezent.
#2017-05-30 09:29:53 

kalka

Użytkownik

Co jest bardzo fajne to są zestawy na każdą kieszeń :))) Kiedyś widziałem zestawy zabawek, które kosztował ponad tysiąc złotych, bo były elementem jakiegośdużego zestawu, a tutaj wszystko zawsze przystępnie. Nawet pakować na prezent nie trzeba, bo zabawki wygląają kolorowo i zachęcająco. Szkoda, żę człowiek już nie jest taki młody...
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015