#2017-05-19 06:28:02 

GramONA

Użytkownik

Cześć wszystkim! Pilnie potrzebuję znaleźć nowe biuro rachunkowe dla mojej firmy, bo aktualnie jestem na lodzie z niczym…zależy mi na tym, aby biuro było w Białymstoku, bo właśnie tutaj mam swoją firmę i byłoby dla mnie najwygodniej. Czy ktoś może pomóc?
#2017-05-19 06:45:56 

PszczeliMiód

Użytkownik

Ale chodzi o zwykle prowadzenie ksiąg rachunkowych czy coś więcej?
#2017-05-19 07:45:18 

GramONA

Użytkownik

Chodzi mi o taką pełną księgowość, żeby zajęli się wszystkimi papierami, a i w razie czego rozwiązywali też różnego rodzaju problemy. Mam dość nietypową działalność i czasem są chociażby problemy z rozliczaniem podatku, przygotowaniem tych całych raportów, jestem vatowcem, więc to ważne.
#2017-05-19 08:37:15 

kalka

Użytkownik

A widziałaś już może tę firmę http://www.biuro-rachunkowe-jmm.pl/? Według mnie to naprawdę bardzo ciekawy wybór. Uważam, że to dobre biuro rachunkowe w Białymstoku bo przede wszystkim stawiają na doświadczonych księgowych, nie oszczędzają na szkoleniach i mają pełne ubezpieczenia. Można im powierzyć finanse swojej firmy i nie obawiać się, że coś pójdzie nie tak. Co do zakresu usług to jest naprawdę obszerny i nie trzeba płacić za wszystko, można wybrać tylko konkretne usługi i właśnie z nich korzystać ;)
#2017-05-19 10:31:18 

GramONA

Użytkownik

Brzmi naprawdę bardzo ciekawe i z chęcią sprawdzę co potrafią. Wysłałam już do nich zapytanie o wycenę, bo widzę, że jest darmowe. Dzięki za szybką pomoc!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015