#2017-05-11 00:00:35 

SztucznaLawa

Użytkownik

Dzień dobry. W ostatnim czasie pojawiło się dość dużo kursów języka niemieckiego dla opiekunek, w związku z czym ciężko mi się zdecydować który wybrać. A czy Wy znacie godny polecenia kurs niemieckiego dla opiekunek i opiekunów osób starszych, odbywający się we Wrocławiu?
#2017-05-11 02:54:08 

heksa

Użytkownik

Ja równiez poszukuję dobrego kursu niemieckiego dla opiekunek we Wrocławiu lub okolicach. Nie znam wcale niemieckiego, a chciałabym wyjechac do pracy do Niemiec jako opiekunka osoby starszej lub chorej.
#2017-05-11 03:42:19 

Karyntia

Użytkownik

Sądzę, że spodoba Wam się oferta http://akademiawroclaw.pl/oferta/kurs-niemieckiego/dla-opiekunek-pielegniarek/. Jest to propozycja organizowanego przez sprawdzoną szkołę językową kursu niemieckiego dla opiekunek we Wrocławiu. Celem tego kursu jest swobodna komunikacja w języku niemieckim, uwzględniająca specyfike pracy opiekunek osób starszych oraz pielęgniarek. W zajęciach mogą wziąć udział osoby, które nie uczyły się wczesniej niemieckiego oraz te, które już trochę znają ten język.
#2017-05-11 05:21:28 

heksa

Użytkownik

To dobrze, a jak długo trzeba uczestniczyć w tym kursie, żeby zacząć mówić w miarę swobodnie po niemiecku? Podejrzewam, ze u mnie będzie problem z mówieniem, bo cięzko mi poskładac wyrazy w zdania w obcym języku.
#2017-05-11 05:50:20 

Karyntia

Użytkownik

Trzeba systematycznie uczestniczyć w całym kursie, a kurs liczy 48 godzin zegarowych. To dość dużo i powinno wystarczyć do tego, żeby zacząć w miarę swobodnie rozmawiac po niemiecku. Warto też w trakcie trwania kursu powtarzac sobie w domu nowo poznane słowa i zwroty, bo wtedy nauka języka jest efektywniejsza.
#2017-05-11 07:32:21 

heksa

Użytkownik

OK. A co możesz powiedzieć na temat szkoły jezykowej, która organizuje ten kurs niemieckiego dla opiekunek i pielęgniarek?
#2017-05-11 10:11:40 

Karyntia

Użytkownik

Jest to nowoczesna szkoła specjalizująca się w kursach języka niemieckiego i angielskiego dla osób dorosłych. Swoją działalność szkoła opisuje na stronie internetowej http://akademiawroclaw.pl/. Firmę wyróżnia indywidualne podejście do klienta, wysoka jakość nauczania, a także atrakcyjny cennik.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015