#2017-05-04 03:07:56 

Tadek

Użytkownik

Poszukuję profesjonalnego tłumacza przysięgłego do pełnienia szeregu usług dla mojej firmy, między innymi jeśli chodzi o tłumaczenie dokumentów (głównie umów ale nie tylko) oraz tłumaczeń ustnych. Czy znacie i możecie polecić kogoś kto świadczy takie kompleksowe usługi i jest w tym naprawdę dobry?
#2017-05-04 05:49:05 

GramONA

Użytkownik

Poszukaj po prostu jakieś dobre biuro tłumaczeń, oddelegują dla ciebie pracowników do wszelkich usług a przy tym możesz mieć pewność że znajdziesz specjalistów do wszelkich rodzajów tłumaczeń, ustnych i pisemnych i z wszelkich specjalności. Sądzę ze w Poznaniu bez problemu znajdziesz taką firmę, wystarczy tylko poszukać
#2017-05-04 08:24:34 

Tadek

Użytkownik

Wiem że znalazłbym ale z pewnych względów wolałbym skorzystać z usług pojedynczego tłumacza jeśli udałoby się znaleźć kogoś z taką kompleksową ofertą. Po prostu wspólpraca z jedną osobą byłaby dla mnie wygodniejsza
#2017-05-04 09:57:53 

SztucznaLawa

Użytkownik

To zajrzyj tutaj http://www.kolodziej-albion.com.pl/tlumacz-angielskiego. Zakres usług świadczonych przez tego tłumacza jest bardzo szeroki, dokładnie tak jak potrzebujesz a nawet jeszcze szerzej bo możliwe jest nawet profesjonalne tłumaczenie na angielski w ramach tłumaczenia symultanicznego na przykład na konferencjach. A więc full opcja :)
#2017-05-04 11:06:22 

Tadek

Użytkownik

Idealnie, dziękuję bardzo, wiedziałem, że uda się znaleźć takiego profesjonalistę, wygląda to wszystko super. Pozdrawiam :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015