#2017-05-02 05:45:09 

GramONA

Użytkownik

Potrzebna jest bardzo dobra jakość tych wyrobów, tj przede wszystkim maksymalna możliwa wytrzymałość a jednocześnie lekkość bo branża jest wymagająca
#2017-05-02 07:31:05 

Tadek

Użytkownik

Jak są duże wymagania to polecam postawić na doświadczenie i dużą elastyczność w zakresie produkcji bo tylko wtedy można mieć pewność że wyroby z tworzyw sztucznych spełnią wszelkie oczekiwania :) a więc polecam tę http://www.vaneco.pl/wyroby_z_tworzyw.php poznańską firmę która jest na rynku od 40 lat. Nie wiem czy znajdziesz inną która ma tak duże doświadczenie ale to oczywiście nie jedyna jej zaleta. Wszelkie info możesz znaleźć na stronie, nie tylko tej ale też w innych zakładkach. Polecam się zapoznać bo oferta jest tego warta, nie bez powodu ta firma uchodzi za lidera i współpracuje z zagranicą, m.in. z niemiecką firmą (a wiadomo jaką opinię mają niemieckie firmy)
#2017-05-02 10:14:14 

GramONA

Użytkownik

Przejrzałam te treści i wyglada na to że oferta faktycznie może zaspokoić moje wygórowane oczekiwania :) a raczej nie moje a branży do jakiej potrzebne są te wyroby. Dziękuję i pozdrawiam :)
#2017-05-02 13:01:10 

Tadek

Użytkownik

Ja również :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015