#2017-04-24 04:15:11 

GramONA

Użytkownik

hejka, mam takie pytanie głównie do znawców stylu i dress codu. To znaczy nie interesuje mnie prywatna opinia za bardzo, tylko opinia zawodowców, którzy modą męską zajmują się na co dzień. Najlepiej jakieś stylistki albo styliści. jakie są zasady przy doborze koszuli do okazji. wiem, ze ostatnio w tej kwestii jest coraz więcej luzu. Coraz więcej panów pozwala sobie na łączenie intensywnych kolorów i różnych wzorów. Co według was mieści się w kanonie, a co jest już przegięciem?
#2017-04-24 04:39:15 

kalka

Użytkownik

Haha, no tom wypowiem się jako mężczyzna i stylista. Wszystko zależy od okazji. Każda koszula jest dobra ale nie każda wszędzie pasuje. Oczywiście mówimy o koszulach dobrej jakości, a nie takich z marketu :P Rzeczowy artykuł na temat koszul casualowych znajdziesz tutaj http://sklep-diselentino.pl/koszula-do-jeansow. Na nieoficjalne okazje takie połączenie jest idealne. Jeansy i na przykład koszula w kratę lub z innym wzorem. To jest teraz bardzo modne.
#2017-04-24 07:08:29 

PszczeliMiód

Użytkownik

Jeżeli chodzi o to, co zakładać na imprezy to ja się sugeruję tym artykułem http://sklep-diselentino.pl/koszula-na-impreze. generalnie polecam stronę, bo wypowiadają się na niej sami specjaliści z branży, którzy o dress codzie wiedzą wszystko. szczególnie uwagi na temat łączenia koszul z garniturem są bardzo przydatne. No i rozmiar musi być szczególnie dobrany. Na inną sylwetkę pasuje slim fit, a na inną custom fit. Dlatego dokładny pomiar jest tak ważny. I trzeba też odpowiednio zmierzyć kołnierzyk, długość rękawa.
#2017-04-24 10:06:29 

VaneM

Użytkownik

jako stylistka podpowiem, ze najważniejsze są dwie zasady: jakość materiału i dopasowany krój. Każdy mężczyzna w takiej koszuli będzie wyglądał dobrze. A jeśli chodzi o okazje to wydaje mi się, ze wiekszość ludzi intuicyjnie wybiera całkiem nieźle. na grilla wezmą koszulę z krótkim rękawem. Do pracy długi rękaw, jeansy i marynarkę a na wesele biała koszula i garnitur. Oczywiście wszystko zależy jaki to jest grill, jaka praca i jakie wesele. Ale tak generalnie większość osób wybierze dobrze.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015