#2017-04-20 03:02:05 

GramONA

Użytkownik

Witam. Spadł na mnie obowiazek organizacji imprezy integracyjnej i nie będę ukrywać że jest to dla mnie problem. Nie mam doświadczenia w organizacji takich rzeczy, ludzie mysla ze jak jest kadrowa to wszystko załatwi i nie ma własnych zajec. Mimo wszystko czy pomoglibyscie mi i podpowiedzieli jak sie do tego zabrać? Bede wdzieczna.
#2017-04-20 04:35:58 

kalka

Użytkownik

Nic trudnego, zwykle potrzebny jest lokal plus jakaś atrakcja. We Wrocławiu ich nie brakuje, warto pomyslec o gokartach czy coś takiego.
#2017-04-20 06:11:20 

Dominika102

Użytkownik

Cześć, na twoim miejscu oparłbym się o firmę specjalizującą się w organizacji imprez i eventów. Tak jak piszesz masz przecież swoje obowiazki i robotę a musisz liczyć się z olbrzymią ilością czasu jaki zajmują imprezy integracyjne Wrocław ma kilka profesjonalnych i doświadczonych firm które aranżują eventy dla dużych jak i małych przedsiebiorstw. W poprzedniej pracy chodziłem bardzo często bo jeszcze nie miałem dzieci. Zawsze dobrze sie bawiłem i naprawde nie miałem na co narzekać. Tu masz link do nich - http://inspiro-event.pl/oferta/imprezy-integracyjne/. Na spokojnie sobie wszystko poczytaj i przemyśl sprawę.
#2017-04-20 06:29:18 

GramONA

Użytkownik

Taka perspektywa zdecydowanie bardziej mi odpowiada. Nie musiałabym nawet tłumaczyć się szefowi i zdawać relacji bo powiedziane było że wszystko jest w mojej gestii. Jak będę się z nimi kontaktować to mam coś przygotować, jakieś informacje? O co mogą pytać?
#2017-04-20 09:08:01 

PszczeliMiód

Użytkownik

Hej, wiele razy korzystałam z inspiro-event.pl i zawsze byłam bardzo zadowolona z usług. Imprezy są dopięte na ostatni guzik, wszelkie aktywności i atrakcje są przemyślane i odbywają się w odpowiednim momencie dzieki czemu mocno angażują ludzi. Jednego możesz być pewna, na pewno nie bedzie sztywno :). Pozdrawiam serdecznie i słyszę pomocą w razie jeśli coś bedzie niejasne.
#2017-04-20 11:11:00 

GramONA

Użytkownik

No własnie troche sie obawiałam ze jak zabierze sie za to firma zewnetrzna to wszystko bedzie jak najbardziej dobrze zorganizowane ale bedzie sztywno. Skoro jednak mówisz że ludzie się wyluzują to warto skorzystać z usług.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015