#2017-04-19 06:45:55 

sonia

Użytkownik

Pierwszy raz będę robiła zamówienie odnośnie sprzętu wentylacyjnego. I mam duży dylemat czy ciąć koszty i zamawiać co tam na rynku jest dostępne, czy może lepiej kupić sprawdzony sprzęt od sprawdzonych dostawców. Różnice cenowe są w niektórych przypadkach bardzo duże.
#2017-04-19 07:24:54 

CiemnyTyp

Użytkownik

Tutaj akurat kupiłbym tylko sprzęt sprawdzony, bo to taki rodzaj materiału użytkowego, który musi pracować na najwyższych obrotach i to przez długie lata. Ja kupowałem ten sprzęt od firmy wentylator24.com.pl, która w tej kwestii jest najlepsza zarówno pod względem sprzętu, jak i cen. Polecam ich towar i usługi.
#2017-04-19 08:00:26 

struś

Użytkownik

Znajdzie się więcej osób, które będą chwaliły wspomnianą firme. Ich ofertę znajdziesz tutaj https://wentylator24.com.pl/Wentylacja-nawiewno-wywiewna i z pewnością dobierzesz odpowiedni asortyment do swoich potrzeb. Jeśli nie to zawsze możesz liczyć na pmoc obsługi skleu, która zawsze dobrze doradzi.
#2017-04-19 09:38:36 

sonia

Użytkownik

Na to liczę, bo nie ukrywam, że idę w ciemno i mam tylko kilka danych podanych do zakupu. Człowiek, który będzie to wszystko montowała zrobił obliczenia i kazał mi po prostu kupić cały towar, żeby niczego nie brakowało.
#2017-04-19 10:56:18 

SztucznaLawa

Użytkownik

Czyli smiało możesz korzystać z tej oferty https://wentylator24.com.pl/pl/c/Wentylatory-kanalowe/60, gdzie znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Zarówno elementy montazowe, jak i elementy potrzebne do późniejszych wymian sprzętu. Śmiało można tam zamawiać…
#2017-04-19 13:35:36 

JarekH.

Użytkownik

Mnie czeka niedługo wymiana całego systemu wentylacji, bo ten, który jest obecnie po prostu się zużył, a remont kosztuje dużo więcej niż przypuszczałem. Wolę więc dołożyć i mieć w pełni sprawny system.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015