#2017-04-07 04:02:41 

GramONA

Użytkownik

Przygotowuję się do maratonu, pierwszego w życiu i chciałabym wykonać profesjonalne badania wysiłkowe, ale nie wiem jaki system wybrać. Znalazłam sporo firm oferujących testy labolatoryjne ale z drugiej strony część osób odradza je na korzyść typowo terenowych jako że niby mają być bardziej miarodajne i dokladniejsze. Jakie jest wasze zdanie? Zapraszam do dyskusji.
#2017-04-07 05:14:09 

kalka

Użytkownik

Badania w innych miejscach niż teren są totalnie niemiarodajne i robi się je tylko w uzasadnionych sytuacjach - kiedy wpływ terenu nie jest istotny na osobę badaną, ale to sytuacje które można na palcach ręki policzyć. Najlepiej zrobić te testy - http://smartergotest.com/pl/page/16/31/Badania_SmartErgoTest/ z uwagi na profesjonalną aparature pomiarową i własnie możliwośc uzyskania wyników prosto z terenu. Pozdrawiam serdecznie.
#2017-04-07 07:25:25 

Dominika102

Użytkownik

Nie rozumiem po co robić testy wydolnościowe jak się nie uprawia sportu profesjonalnie. To takie sztuczne nadmuchowanie tematu w stylu jestem sportowcem bo pakuje kupe kasy w przygotowania a wyniki to już nieważne. Nie wrzucam do jednego wora wszystkich ale ludzie zapominają o naturalnej przyjemności z uprawiania sportu i wpadają w jakies dziwne nawyki.
#2017-04-07 08:45:53 

PszczeliMiód

Użytkownik

Dla mnie bardzo ważne jest odpowiednie przygotowanie a testy są niezbędne bo dają Ci najlepszy wgląd w formę. Nie kosztują dużo a bardzo pomagają osiągnąć najlepsze rezultaty i na powaznie cieszyć się sportem :). Jeśli chodzi o http://smartergotest.com/ to znam firme i polecam bo mi z kolei polecił trener jednej z bardziej znanych drużyn piłkarskich. nie mam powodów do narzekań, wszystko dopięte na ostatni guzik, pzdr.
#2017-04-07 10:28:04 

sonia

Użytkownik

Gram w drużynie która na stałe współpracuje ze Smartergotest i też jestem zadowolony bo testy są bardzo naturalne, urządzenia w niczym nie przeszkadzają więc można skupić się na daniu z siebie wszystkiego. Wyniki bardzo dokładne, grałem w różnych drużynach mi miałem styczność z róznymi badaniami wiec wiem co piszę ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015