#2017-04-06 05:39:26 

GramONA

Użytkownik

Ile mniej wiecej trzeba wydac na garnitur dla dzieci bo powoli przymierzam się do pochodzenia po sklepach i poszukania czegoś dobrego i niedrogiego. Na co mam się przygotować :)?
#2017-04-06 06:42:48 

Dominika102

Użytkownik

Zależy czego oczekujesz ale dobry garnitur w http://jankesmoda.pl/ dostaniesz w dobrej cenie a jakość z pewnością wyższa niż w konkurencyjnych sklepach. Jak na dziecięce ubrania są wyjątkowo dobrze skrojone z mocnych i ładnych materiałów. Punktów w całej Polsce mają wiele wiec poszukaj sobie najbliższego, pakuj dziecko i miłego przymierzania.
#2017-04-06 08:15:08 

GramONA

Użytkownik

To przymeirzanie może nie byc takie miłe bo już sobie wyobrażam ile bedzie stękania i płaczy że niewygodnie i w ogóle lepiej w bluzie no ale trzeba przez to przejść i oswajać dziecko z takim strojem.
#2017-04-06 09:54:40 

Dominika102

Użytkownik

Również się obawiałem płaczy i gorzkich żali ale poszło bez problemu. Nie wiem czy to kwestia wystroju sklepu który jest przystosowany dla najmłodszych czy może obsługi, ale przymierzanie i wybór poszedł nam nad wyraz gładko. W ogóle zauważyłem że dzieciaki są bardzo zaaferowane sklepem, podoba im się tam bo chyba nigdy nie widziały takich ubrań w swoich rozmairach :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015