#2017-03-31 09:25:59 

Tadek

Użytkownik

Siemka. Wiecie może gdzie najbardziej opłaca się zamawiać mufy rozdzielcze i inne artykuły elektryczne typu kable, włączniki, gniazdka itd, ale przede wszystkim chodzi o mufki. Liczę że mi pomożecie :).
#2017-03-31 11:58:34 

Janusz

Użytkownik

Zamawiałem tanie mufy na liko-sklep.pl/manufacturer/ergom. Hurtownia bogato wyposażona z dobrymi cenami a obsługa pomocna bo można było o wszystko dopytać i uzyskać konkretne info. Dzieki nim tak naprawdę zmieniłem koncepcje, wydałem mniej na materiały a efekt zdecydowanie lepszy, pozdrawiam.
#2017-03-31 13:34:38 

GramONA

Użytkownik

Sory ze zawracam glowe ale chciałabym kupić nowe bezpieczniki z tym że nie wiem jak tego szukać bo fachowa nazwa chyba jest inna.
#2017-03-31 14:17:02 

Janusz

Użytkownik

Proszę - http://liko-sklep.pl/manufacturer/legrand, zamawiałem razem z mufkami wiec masz szczescie ze jestem na bierząco :P. Dobrze żeby ktos ci pomógł z zamówieniem bo są rózne typy i modele, do różnych instalacj, w każdym razie tam masz niedrogie i bardzo dobrej jakości także uważam ze to bedzie najlepszy wybór. Jak coś ci się jeszcze w głowie pojawi to pytaj smiało bo są to rudne rzeczy i trzeba sie w nich orientowaczeby nie narobić bałaganu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015