#2017-03-28 02:40:11 

Karyntia

Użytkownik

Byłam już na wielu dietach, korzystałam z różnych srodków wspomagających odchudzanie i nic. Waga wraca jak bumerang. Często wogóle nie jestem w stanie dokończyc diety, bo zwyczajnie konam z głodu albo źle się czuję po tych preparatach odchudzających. Czy wy też tak macie? Czy nie ma naprawde skutecznego srodka, który pomoże się odchudzic?
#2017-03-28 03:53:20 

SztucznaLawa

Użytkownik

Jesli po zakończeniu diety wracasz do starych nawyków żywieniowych to nie ma się co dziwić, że waga wraca. Nietstey, jak chce być się szczupłym, na diecie trzeba byc całe życie.
#2017-03-28 04:52:47 

Karyntia

Użytkownik

Przeciez takie życie to horror. Ja rozumiem, że nie można jeść jak przysłowiowa świnia, ale bez przesady. Ja po zakończeniu diety wciąż licze kalorie i teoretycznie nie powinnam tyć, a tyję.
#2017-03-28 05:25:54 

heksa

Użytkownik

Nie wiem, może sięgałaś po kiepskie preparaty? Moim zdaniem skuteczne tabletki na odchudzanie istnieją, ale one same z siebie nie pomogą zrzucić wagi. Do tego trzeba wytrwałości i łaczenia diety z aktywnością fizyczną. Jasne, można się odwodnić, wtedy spadek wagi jest wyrazny, ale to jest efekt chwilowy. Stara waga wroci po kilku-kilkunastu dniach. Jak byś była zainteresowana lekturą o środkach odchudzających, to na tej stronie http://tabletki-odchudzanie.net.pl/tabletki-na-odchudzanie-sprawdzamy-ich-skutecznosc/ masz ciekawy artykuł o różnych typach preparatów na odchudzanie.
#2017-03-28 07:02:48 

Karyntia

Użytkownik

W tym artykule jest głównie mowa o różnych rodzajach tabletek odchudzających, a mnie interesują konkretne produkty. Co konkretnie brać, żeby schudnąć. Najlepiej jak byś mogła podać nazwy albo przynajmniej podrzucic linka do sklepu z takimi preparatami.
#2017-03-28 08:28:29 

heksa

Użytkownik

Po prostu przejrzyj sobie ofert z tego serwisu tabletki-odchudzanie.net.pl. Tam jest ranking skuteczności różnych środków odchudzających. Zgodnie z informacją, ranking powstał na podstawie opini przeslanych przez klientów, więc chyba jest wiarygodny.
#2017-03-28 09:53:00 

Janusz

Użytkownik

Zamiast szukać złotego środka, weź sie za siebie. Jesli waga wraca to znaczy, że albo nie przestrzegasz diety, albo dieta jest źle dobrana. Możesz mieć również jakieś problemy hormonalne, ale i to można leczyć.
#2017-03-28 12:38:10 

farsa

Użytkownik

Ja brałam tabletki z l-karnityną. Uważam że na odchudzanie nie ma nic lepszego.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015