#2017-03-21 05:22:15 

Tadek

Użytkownik

Cześć, jak w temacie, mam w planach inwestycję na działce, tylko potrzebuje do dokumentacji mapy lotniczej. Orientuje się ktoś gdzie takie coś mogę dostać, albo zlecic?
#2017-03-21 07:53:08 

heksa

Użytkownik

Hej! A w urzędzie gminy, myślę, że powinni mieć taką mapę u siebie. Teraz chyba każda gmina musi mieć taką mapę u sibie w dokumentach. Myślę, że tam powinieneś zacząć.
#2017-03-21 10:47:58 

Tadek

Użytkownik

No właśnie w gmienie już byłem i nie mają. Byłem też w urzędzie wojewódzkim, ale odsyłają mnie to tu to tam, aż w końcu stwierdziłem, że sam sobie kogoś znajdę, kto zrobi taką mapę, tylko jednak to nie takie proste kogoś znaleźć:/
#2017-03-21 11:56:53 

CiemnyTyp

Użytkownik

Cześć! Nie mają, bo zrobienie ortofotomapy całej gminy to jednak trochę kosztuje, ale jak na własne potrzeby, to nie będzie wysoki koszt w porównaniu z plusami, jakie daje taka mapa. Zgłoś się najlepiej tutaj http://dronacademy.pl/ortofotomapy oni robią mapy lotnicze za pomocą drona, to bardzo wysokiej jakoś sprzęt, który robi zdjęcia doskonałej rozdzielczości, więc wszystko będzie na takim zdjęciu widać. Łącznie z jakimiś rowami melioracyjnymi, starymi zabudowaniami, bagnami, stawami itp.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015