#2017-03-07 00:52:42 

SztucznaLawa

Użytkownik

Siemanko. Ostatnio wpadł mi do głowy taki pomysł, żeby rozwiesić w mieszkaniu takie drewniane zawieszki do ozodby. Gdzieś kiedyś byłam i mi się to spodobało, ale w sumie nie wiem czy w domu to będzie dobrze wyglądało. Co na ten temat myślicie? Będzie to wyglądało jakoś dobrze i logicznie w domu?
#2017-03-07 03:44:25 

Karyntia

Użytkownik

Moim zdaniem jak najbardziej. Ja tam lubię takie rzeczy i jak się to pouwiesza wszystko jakoś rozsądnie i z głową, to można naprawdę fajnie sobie zaaranżować niektóre przestrzenie, porobić takie kąciki z odobami i w ogóle. Pomysłów jest dużo, a takie tabliczki to jeden z lepszych
#2017-03-07 04:58:33 

SztucznaLawa

Użytkownik

Hm to może rzeczywiście o tym pomyślę i zobaczę jak tyo wyjdzie? A znasz może jakiś sklep, w którym te zawieszki można kupić? Bo chętnie bym kupiła z jakiegoś miejsa, które jest już sprawdzone i w który można to naprawdę tanio kupić i sobie zaaranżować tak dokładnie jak się chce
#2017-03-07 05:24:48 

VaneM

Użytkownik

Ja kiedyś kupowałam w sklepie Naklejkomania takie rzeczy. Wiem, że oni mają taką całkiem fajną ofertę, że jest wiele różnych takich elementów dekoracyjnych właśnie i na penwo nie będziesz zawiedziona tym, co tam zobaczysz, a raczej będzie Ci się wszystko podobać :)
#2017-03-07 07:22:34 

Karyntia

Użytkownik

No właśnie koleżanka mnie wyprzedziła. Wejdź na http://naklejkomania.eu/53-tabliczki-ozdobne-z-cytatami i tutaj taka drewniana zawieszka się rzuca od razu w oczy. One jeszcze mają fajne cycaty na sobie naniesione, to można naprawdę klimatycznie z ich pomocą w domu sobie porobić miejsca różne
#2017-03-07 08:47:51 

SztucznaLawa

Użytkownik

Jejku, jestem naprawdę zauroczona, że tak dobrze to wszystko wygląda. Bardzo dziękuję za Waszą pomoc i mam nadzieje, że będzie to wyglądało na żywo dokładnie tak samo jak to sobie wyobrażam na podstawie tych zdjęć :)
#2017-03-07 10:01:10 

VaneM

Użytkownik

Będzie, na pewno będzie, a jak chcesz to ja Ci mogę na PW wysłać zdjęcia tego jak to naprawdę wygląda i jak mi się udało zaaranżować takie fajne miejsca z tymi zawieszkami to od tazu się do nich przekonasz i będziesz chciała :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015