#2017-03-06 04:00:23 

GramONA

Użytkownik

Witajcie. Interesuje mnie wykorzystanie marmuru w celach dekoracyjnych w moim domu. Słyszałam, że marmur można wykorzystać m.in. do zrobienia schodów, parapetów, blatów, posadzek czy też kominków. A czy Wy macie w swoich domach jakieś wyroby marmurowe? Wiecie może, gdzie można dostać marmury w Poznaniu?
#2017-03-06 05:55:01 

PszczeliMiód

Użytkownik

Ja posiadam w moim domu marmurowy blat łazienkowy oraz obudowę kominkową. Marmur prezentuje się pięknie, gdyż jest to skała sama w sobie bardzo ładna. Dodatkowo wyroby z niej uzyskują elegancki wygląd dzięki polerowaniu.
#2017-03-06 06:10:07 

Tadek

Użytkownik

Ja także posiadam w swoim domu wyroby z kamienia. Wiem, że marmury w Poznaniu oferuje doświadczony producent wyrobów z kamienia, który o swojej ofercie dotyczącej marmurów pisze na stronie internetowej http://www.poznan.onyxmarmury.pl/marmur/. Prezentuje tam również niektóre wzory dostępnych u niego skał.
#2017-03-06 08:27:57 

Janusz

Użytkownik

Znam te firmę. Jest to działająca na terenie całej Polski firma Onyx, która znana jest z produkcji wyrobów kamieniarskich o znakomitych walorach użytkowo-dekoracyjnych. Jej specjalnością jest nie tylko profesjonalna obróbka marmuru, ale również rzetelne opracowywanie projektów zleconych przez danego klienta. Firma zapewnia także fachowy montaż swoich wyrobów.
#2017-03-06 11:24:49 

GramONA

Użytkownik

Podoba mi się oferta tej firmy. Widze, że oferuje ona wiele różnych wzorów i kolorów marmurów. Jest więc z czego wybierać.
#2017-03-06 11:58:53 

Tadek

Użytkownik

No dokładnie. A gdybys miała problem z wyborem najlepszego dla siebie wzoru, zawsze możesz liczyć na profesjonalną pomoc przedstawicieli tej firmy. Pomagaja oni dopasować wzory i kolory swoich marmurów do każdego wnętrza, w jakim kamienie te mają się znaleźć.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015