#2017-02-23 01:25:09 

Janusz

Użytkownik

Razem z moim rodzeństem chcemy zorganizować naszym rodzicom super imprezę z okazji ich 40 rocznicy ślubu. Sala i komplet niespodzianek, jeśli chodzi o gości jest już gotowy. Pozostaje kwestia tego, czy dj jest w stanie rozkręcić w zabawie seniorów. Nie ma co ukrywać, że znajomi naszych rodziców to już raczej nie bywają często na impezach :))))
#2017-02-23 04:00:14 

struś

Użytkownik

Hehe, no trzeba mieć talent i spore zaplecze, żeby takie osoby zaprząc do zabawy. Ale uda się na pewno, jeśli dj będzie odpowiedni. Są przecież i zabawy dla seniorów, w trakcie których niejednemu młodemu obserwatorowi szczęka opadła po tym, jak zobaczył jak się można bawić.
#2017-02-23 04:51:08 

Janusz

Użytkownik

Hehe, chciałbym to zobaczyć i nie mówię tego z sarkazmem. Też słyszałem od znajomych o tego imprezach...
#2017-02-23 06:57:07 

Karyntia

Użytkownik

Zajrzyj sobie tutaj http://www.dejavuart.pl/dj-lodz.html, bo to jest jeden z tych artystów, dla któych nie ma znaczenia, czy bawią się nastolatki, czy też seniorzy. Każdy jest jego klientem, więc każdy ma się dobrze na imprezie bawić. Byłam kiedyś na takiej impreze prowadzonej przez dja wodzireja w Łodzi i wyszłam tak wybawiona jak jeszcze nigdy wcześniej...
#2017-02-23 08:39:51 

VaneM

Użytkownik

Dobry wodzirej musi być przygotowany pod względem repertuaru zarówno na młodych, jak i starsze pokolenie. Oczywiście trzeba mieć też coś neutralengo. Dj jak dobry psycholog musi umieć czytać między wierszamii i obserwować jak psycholog.
#2017-02-23 10:39:10 

Dominika102

Użytkownik

Żebyś wiedziała, że to taki trochę lekarz ludzkiego samopoczucia. Niektórzy potrafią jeszcze bardziej przybić człowiek, a niektórzy tak jak wspomiany dj potrafią wyciągnąć z niektórych takie pokłady energii, o jakich człowiek nawet nie śnił...
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015