#2017-02-10 03:05:07 

Obłok

Użytkownik

Dzień dobry. Za kilka miesięcy otwieram swój pierwszy warsztat stolarski i cały czas przeglądam w Internecie oferty maszyn do obróbki drewna. Interesuje mnie szczególnie sprzęt nowy, gdyż do używanego nie mam przekonania. Aktualnie zastanawiam się, jaką pilarkę formatową wybrać. Może Wy mi cos podpowiecie w tej kwestii?
#2017-02-10 05:25:07 

Parsky

Użytkownik

A do czego konkretnie chcesz używać tej pilarki? Będziesz rozcinał nią drewno czy może raczej płyty drewnopochodne?
#2017-02-10 06:15:57 

Obłok

Użytkownik

Na początek planuje ciąć głównie lite drewno, a później jak już produkcja się rozkręci, to sądzę, ze dojdą również płyty MDF.
#2017-02-10 06:33:29 

Parsky

Użytkownik

W takim razie polecam Ci wybrac jedną z pilarek opisanych pod linkiem http://www.mtm-maszyny.pl/pl/89-pily-formatowe. Są to profesjonalne urządzenia, przeznaczone zarówno do rozcinania drewna litego, jak i płyt drewnopochodnych. Cechuje je duża precyzja cięcia, a także wydajność i łatwość obsługi. Pilarki formatowe z tej oferty mają zainstalowane specjalne oprogramowanie, które dodatkowo ułatwia ich obsługe oraz przyspiesza proces produkcyjny. Niektóre z nich posiadają także cyfrowy wyświetlacz.
#2017-02-10 08:45:36 

Obłok

Użytkownik

Dziękuję za propozycję. Piły formatowe z tej oferty rzeczywiście wydaja się być profesjonalne i nowoczesne. Chętnie obejrzałbym je również na żywo. Wiesz może coś więcej na temat sklepu, który je sprzedaje?
#2017-02-10 09:30:49 

Parsky

Użytkownik

Jest to doświadczona firma MTM Maszyny, zlokalizowana w Goleszowie w województwie śląskim, gdzie prowadzi sprzedaż oraz serwis specjalistycznych maszyn do obróbki drewna. W asortymencie firmy można znaleźć takie urządzenia, jak: frezarki, strugarki, pilarki, szlifierki, prasy półkowe do fornirowania oraz różnego rodzaju wiertarki. Przedsiębiorstwo jest autoryzowanym partnerem uznanych niemieckich, holenderskich, włoskich oraz belgijskich producentów profesjonalnych obrabiarek do drewna. Na wszystkie nowe maszyny stolarskie firma udziela gwarancji.
#2017-02-10 10:07:44 

Obłok

Użytkownik

Rozumiem. Zainteresowały mnie jeszcze maszyny używane dostępne w ofercie tej firmy. możesz coś więcej o nich napisać?
#2017-02-10 11:12:10 

Parsky

Użytkownik

Z tego co wiem, używane maszyny stolarskie sa w dobrym lub bardzo dobrym stanie technicznym. Można je przetestowac w siedzibie firmy na materiale własnym.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015