#2017-01-24 02:49:12 

Tadek

Użytkownik

Cześć.:) Ostatnio bardzo dużo słyszałem na temat różnych muzeów strachu. Podoba mi się pomysł interaktywnej, takiej żywej zabawy ze znajomymi, coś kompletnie innego, niż w domu przed komputerem. Myślę sobie, by przy okazji kolejnego wypadu do Warszawy zabrać znajomych do domu strachu i się zabawić. Ale który byście polecili i dlaczego? Jak to w ogóle wygląda w praktyce?
#2017-01-24 03:59:21 

Janusz

Użytkownik

Fantastycznie wygląda.;) naprawdę nie ma fajniejszego miejsca, niż dom strachu interaktywne muzeum Warszawa ma wiele ciekawych propozycji, ale mogę Ci polecić ich: https://horrorhouse.pl/. Dzieje się dużo i są emocje, a zawsze mi się wydawało, że trudno jest mnie przestraszyć… Niby to tylko 20 minut, ale wcale nie jest krótko, bo czas jest maksymalnie wypełniony.;)
#2017-01-24 06:50:23 

SztucznaLawa

Użytkownik

Byłam ostatnio w Horror House i też byłam zdumiona swoimi reakcjami. Lubię oglądać horrory i właściwie większość rzeczy jest już dla mnie nudna – ale tam kilka razy było kompletnie… Nieprzewidywalnych? Strasznych?:D Poza tym mają też przystępny cennik, można bez problemu wyskoczyć nawet z większą grupą.
#2017-01-24 09:11:54 

CiemnyTyp

Użytkownik

W praktyce to jest tak, że spotykasz się z sytuacjami ekstremalnymi i nie chodzi wyłącznie o zabawę, ale też trening umysłu.;) Bo wiadomo, że jak się boisz to organizm bardziej się koncentruje i mobilizuje. Można dowiedzieć się o sobie wielu nowych rzeczy.
#2017-01-24 10:29:36 

Karyntia

Użytkownik

Właśnie, tak jak kolega pisze. Bo to jest także muzeum – czyli jakaś forma edukacji.;) Myślę, że naprawdę warto się wybrać, a w stolicy jest wiele ciekawych miejsc, by testować swój umysł.:)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015