#2016-10-19 01:31:49 

Karyntia

Użytkownik

Dzień dobry Państwu. Szukam dobrych podpowiedzi w zakresie ubrań do trekkingu. Niebawem zacznie się moja przygoda z trekkingiem dlatego chciałabym się przygotować do tego w najlepszy możliwy sposób. Czy moglibyście udzielić jakiś porad? Interesuje mnie to co wy zakładaliście na takie wyprawy. Dla mnie to jeszcze wielka niewiadoma i trochę się tego wszystkiego obawiam.
#2016-10-19 02:19:14 

heksa

Użytkownik

witaj. Skoro się obawiasz to moim zdaniem niepowinnaś iść. Takie wyprawy często bywają niebezpieczne. A już na pewno nie idź sama lub z grupą, która tak jak ty nie ma doświadczenia żadnego. Lepiej by znalazła się w waszej grupie osoba, która już miła okazję się tak przechadzać. Wiem, że piękno gór zachwyca, ale bywa to niebezpieczne dla niedoświadczonych.
#2016-10-19 04:57:23 

Janusz

Użytkownik

Siema. Nie ma co panikować. Powinnaś zaopatrzyć się w odpowiednią kurteczkę najlepiej nieprzemakającą. Żeby była przeciwdeszczowa. W górach zmiany pogodowe są niczym na wyciągniecie ręki, dlatego warto coś takiego mieć ze sobą, bo zwykła peleryna przeciwdeszczowa, choć pomoże nieprzemoknąć to jednak cię nie ogrzeje, gdy będzie do tego wiał jeszcze silny wiatr. Pozdro.
#2016-10-19 05:48:57 

SztucznaLawa

Użytkownik

Witajcie. Zgadzam się, ale prócz kurtki dołożyłabym jeszcze wygodne buty trekkingowe. Nie oszukujmy się, ale w zwykłych adidasach czy trampkach to nie ma co iść, to muszą być trapery. Radziłabym obejrzeć sobie oferty pod adresem dobrych sklepów, aby kupić może zestaw w tańszej cenie. Zawsze to taniej jak się kupuje w zestawie. Wychodzi lepiej jak się kupuje pojedynczo.
#2016-10-19 08:40:49 

GramONA

Użytkownik

takie wyprawy są przereklamowane…
#2016-10-19 10:29:30 

Tiger

Użytkownik

Sama jesteś przereklamowana. Górskie wyprawy to jest dopiero coś. Nie słuchaj tych co nigdy pewnie nawet w górach nie byli. Przygotowuj się i korzystaj, bo to zapewne będzie przygoda życia. Pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015