#2015-03-26 04:34:25 

farsa

Użytkownik

Witajcie! Jestem miłośnikiem zdobywania różnorodnych nasion. Od dłuższego czasu czatuję na niedrogie nasiona marihuany. Myślę czy w końcu je zdobędę. Poza tym z radością jeszcze zwiększyłbym kolekcję o nowe nasionka. Dlatego zjawiłem się tutaj. Powiedzcie mi jakie nasiona zamówiliście ostatnio do własnej kolekcji?
#2015-03-26 06:55:50 

YTi

Użytkownik

Sporo najrozmaitszych rodzajów ziarenek jest zamieszczonych w Internecie. Ja niedawno tak wyszukałem placówkę w necie gdzie wybrałem polecane nasiona autoflowering. Moja wielka pasja, aby kolekcjonować ziarenka, zakiełkowała się, gdy wyjechałem do innego kraju. Wtedy zapoznałem kumpli, którzy również gromadzili nasiona. Obecnie nieraz wymieniamy się interesującymi gatunkami. Muszę stwierdzić, że to zainteresowanie sprawiło, że mam aktualnie bez liku nowych przyjaciół.
#2015-03-26 08:53:16 

struś

Użytkownik

Aktualnie można znaleźć w sieci pełno najrozmaitszych odmian konopi, jak choćby tanie nasiona marihuany X Haze. Mnie do zbierania konopi namówiła moja laska i muszę napisać, że to był doskonały pomysł. Teraz mamy obydwoje kapitalne zainteresowanie. Niekiedy wieczorami szukamy unikalnych odmian nasion. Fascynują nas, przede wszystkim gatunki, które ciężko znaleźć. Mamy już ogromną ich kolekcję, więc jesteśmy niesamowicie szczęśliwi.
#2015-03-26 09:12:40 

Tiger

Użytkownik

By znaleźć rozmaite typy nasion, trzeba wstukać w wyszukiwarkę hasło: Ziarenka marihuany. Ja tak wyszukałem sklep, w którym zamawiam różnorodne nasiona. Ja także je gromadzę, i muszę napisać, że daje mi to sporo zabawy. Co niemiara moich kolegów tak robi. Uważam, że to niewątpliwie nietypowe hobby. Non stop poszerzam swoją kolekcję, czasami wymieniam się oprócz tego nasionami z kumplami, dlatego jest znakomita zabawa.
#2015-03-26 10:54:43 

Tadek

Użytkownik

Dyskusja o naszych zainteresowaniach jest świetna. Sądzę, że moglibyśmy ją bardziej rozkręcić. Od pewnego czasu sam rozważam nad rozpoczęciem zbierania nasion. W weekend pod wyrażeniami marihuana nasiona White Widow znalazłem wiele wiadomości. Przyznam szczerze, że coraz bardziej chcę założyć kolekcję. Pomyślę jeszcze.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015