#2015-03-16 06:46:59 

kalka

Użytkownik

Witajcie! Mam spory problem. Otóż wyszło, że moja mama jest chora. Potrzebuje ekspresowo zrobić rozmaite badania, głównie serca. Zaczęłam poszukiwać pod wyrażeniami holter EKG Kraków poradni, bo na tego rodzaju badania w szpitalu trzeba czekać dwa miesiące. Dodatkowo ja powinnam zbadać tarczycę i chciałabym wykonać sobie tanie USG tarczycy w Krakowie. Ogólnie powiedzcie mi z jakiego typu chorobami oczekuje się długo w kolejkach?
#2015-03-16 09:38:53 

Tadek

Użytkownik

Bardzo dużo osób kusi się na skorzystanie z ofert przychodni prywatnych. W ogóle mnie ten temat nie fascynuje, gdyż ja odnalazłem szybko pod wyrażeniami specjalista neurolog Proszowice dla siebie doktora. Dodatkowo dowiedziałem się, że mój kolega niedawno szukał badań serca, toteż ekspresowo znalazł w Nowej Hucie uznanego kardiologa. Bombowo, sądzę, że sprawa jest rozstrzygnięta. Pozdrawiam!
#2015-03-16 10:01:38 

sonia

Użytkownik

Uważam, że obecnie większość osób kusi się na skorzystanie z usług przychodni niepaństwowych. Jak ja musiałam zrobić sobie echo serca, to w przeglądarkę wpisałam echo serca Kraków i problem miałam za sobą. Dodatkowo mój Konrad znalazł dla mnie tutaj całościowe USG żył w Krakowie.. Myślę, że już nie ma o czym dyskutować. Znikam stąd. Do widzenia!
#2015-03-16 11:22:42 

Tiger

Użytkownik

Sądzę, że obecnie mnóstwo ludzi decyduje się na prywatne badania. Ogarniam to z własnego doświadczenia. Ostatnio musiałem zrobić całościowe badania do biura. Wyszło, że szpital mógł mi to wykonać po dwóch miesiącach. Takiej możliwości nie było. Dlatego zacząłem szukać wiadomości w Internecie i przypadkiem znalazłem pewną witrynę internetową nzozrevita.pl/uslugi/holter/ której posiadaczem była poradnia NZOZ Revita. Odnalazłem ją pod zwrotami endokrynolog Kraków. To tutaj w niskich cenach zrobiłem wszystkie badania. Od tamtego dnia chodzimy jedynie tutaj na badania. Polecam serdecznie!
#2015-03-16 13:39:32 

struś

Użytkownik

Uważam, że taka rozmowa jest doskonała. Nawet wczoraj znalazłem pod słowami USG Kalwaria Zebrzydowska doskonałą przychodnię. Muszę szczerze przyznać, że może tam się zapiszę. Dodatkowo ta przychodnia posiada umowę z inną, która oferuje dobre USG żył w Krakowie, a tego potrzebowała narzeczona. Sądzę, że zdecydujemy się na tę lecznicę.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015