#2014-10-30 11:29:14 

farsa

Użytkownik

Cześć ; ) Niesamowicie mi się podobają sprawdzone huśtawki drewniane dla dzieci, z tego względu przypuszczalnie zakupię taką huśtawkę mojemu malcowi. Uważam, że będzie zadowolony. Wspaniały upominek to oprócz tego tablica do pisania kredą. Tak więc jest wiele przeróżnych możliwości, a ja nie mogę się zdecydować. Muszę was spytać: który prezent dla dziecka kupić?
#2014-10-30 12:54:50 

Tadek

Użytkownik

JA mojemu pierworodnemu zamówiłem gry edukacyjne planszowe fabularne i to się nazywa rozrywka na długie godziny. Moja małżonka od miesiąca planuje też dokooptować jeszcze komplet mały majsterkowicz, bo mówi, że szkrab bez 2 zdań przejął pęd do majsterkowania po tatusiu :) Niełatwo stwierdzić, co mu drzemie w żyłkach, ale bajerek jest fajny oraz pro-edukacyjny, więc możliwe, że się zdecydujemy. Majątku to raczej nie stracimy.
#2014-10-30 13:02:58 

sonia

Użytkownik

Nasza Małgonia będzie miała za tydzień 2 latka i także planujemy wręczyć jej coś rozwijającego :) Na chwilę obecną zamówilibyśmy magnetyczne cyferki dla dzieci lecz huśtawki drewniane dla dzieci podobnie są fajowe. Generalnie niezmiernie pasują nam te zielone zabawki, ponieważ są estetycznie zrobione, a zarazem kształcące. Lepiej kupić coś w ten deseń zamiast rozrzucać złotówki na dalekowschodni patent. Nie uważacie?
#2014-10-30 13:38:43 

heksa

Użytkownik

Obecnie na rynku są najróżniejsze zabawki, ale uważam, że najlepszym podarunkiem są cyferki dla dzieci, które świetnie uatrakcyjniają naukę. W ten sposób maluszek poznaje potrzebne działania matematyczne. Ja bardzo lubię się w taki sposób bawić z moim maluszkiem, miło spędza nam się wolne chwile.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015